Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

John Deere Tour 2016 v Praze a v Brně

V druhé polovině února jsme uspořádali v PVA Letňany a na brněnském výstavišti akci nazvanou John Deere Tour 2016 - prezentaci strojů a technologií značky John Deere. Na akci jsme pozvali naše obchodní zástupce a především naše zákazníky, pro které byly připraveny přednášky, představení novinek, praktické jízdy i ukázky měření výkonu traktorů 7R a 8R.

PŘEDSTAVENÍ NOVINEK I PRAKTICKÉ JÍZDY

V Pražském veletržním areálu Letňany se John Deere Tour 2016 konala ve dnech 17.-18.2.2016. První den, při kterém vládlo zimní počasí a areál i stroje pokryla vrstva sněhu, byl program připraven pro naše obchodní zástupce. Na druhý den jsme pozvali naše zákazníky, a to především techniky, mechanizátory, agronomy a obsluhy traktorů. Na brněnském výstavišti se akce konala 26.2., celý den provázelo slunné počasí a navštívila nás více než stovka našich zákazníků. Na obou místech byl program totožný, začal snídaní a úvodním přivítáním, úder desáté hodiny pak odstartoval odborný program. Celá skupina návštěníků se rozdělila na čtyři menší skupinky, které se následně přesouvaly po čtyřech venkovních i vnitřních stanovištích.

Areál PVA Letňany i stroje pokryl sníh, ale i tak byl venkovní
program zajímavý a hojně navštěvovaný.
V Brně svítilo slunce a na stanovištích se vystřídalo více než sto
zákazníků.

NOVÉ STROJE A TECHNOLOGIE

Na prvním stanovišti si návštěvníci vyslechli přednášku pana Ing. Ondřeje Perlíka o komplexní péči v rámci moderní technologie FarmSight, která zajišťuje propojení obsluhy, strojů a polí. Druhé stanoviště bylo zaměřeno na dvě horké novinky pro rok 2016 - samojízdné řezačky řady 8000i představil Roman Novotný a Ing. Filip Nikl, kloubové pásové traktory řady 9RX pak prezentoval Ing. Pavel Fiala. Další dvě stanoviště, konající se venku, již zahrnovaly praktické ukázky a jízdy s traktory John Deere. Modely 6195M a 6215R vybavené navigací AMS si zákazníci vyzkoušeli na vytyčené dráze před pavilonem, s návěsem Fortuna pak mohli zažít jízdu s modelem 6130R a s 6155R. Na posledním stanovišti byl měřen tahový výkon traktoru 8370R, který za sebou táhl dva traktory John Deere a pomocí měřícího zařízení připojeného na tažné tyči byl demonstrován skutečný tahový výkon v kW. V druhé části byl pak pomocí motorové brzdy měřen výkon traktoru 7270R. Naměřené hodnoty skutečně odpovídaly deklarovaným hodnotám v propagačních materiálech. 

Měření tahového výkonu traktoru John Deere 8370R. Motorová brzda měřila skutečný výkon 7270R.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům z řad našich zákazníků za účast. Doufáme, že si John Deere Tour 2016 užili a těšíme se na další setkání, třeba již za měsíc na výstavě Techagro. Dále pak děkujeme celému teamu, který se podílel na přípravě a organizaci akce. 

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ