Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kloubový traktor 9420R v AGRO Radovesnice II

Na konci minulého týdne jsme slavnostně předali nový kloubový traktor John Deere 9420R do podniku AGRO Radovesnice II spol. s.r.o., který hospodaří v okolí obce Radovesnice II na Kolínsku na zhruba 1 200 hektarech půdy. Traktor dodalo naše středisko Habry prostřednictvím obchodního zástupce Michala Dirbáka a převzal si jej jednatel podniku Ing. Bohumil Vokál.

DALŠÍ JOHN DEERE DO STÁJE

Podnik AGRO Radovesnice II spol. s.r.o. obhospodařuje okolo 1 200 hektarů půdy, z nichž většina hektarů je orná půda. Pěstuje se zde především kukuřice a obilniny a strojový park zahrnují traktory a sklízecí mlátičky značky John Deere. Nejstarším strojem s jelenem ve znaku je traktor 8300 z roku 1997, dále pak 6220 a z roku 2008 traktor 8430 s převodovkou PowerShift 16/5. Úrodu sklízí také stroje John Deere a to 9640 WTS z roku 2002 a čtyři roky starý S690i. Stroje do podniku nedodala naše firma, servisně ale aktuálně spadají pod naše středisko Ovčáry. Nový kloubový traktor John Deere 9420R jsme dodali již my a to prostřednictvím našeho obchodního zástupce pro oblast Kolín a Kutná Hora Michala Dirbáka, servisně bude traktor spadat rovněž pod středisko Ovčáry. Kloubák jsme ihned po tom, co jej nákladní auto přivezlo z přístavu, vystavili na Vinobraní na Kačině a poté již putoval ke svému novému majiteli. Převzal si jej od nás jednatel podniku Ing. Bohumil Vokál spolu s obsluhami Ladislavem Dostálem, který jezdí především s kombajnem, a Josefem Pohořským, který bude obsluhovat právě 9420R.

Traktor byl vystavený na našem stánku na Vinobraní
na Kačině.
Účastníci předání: Zástupci firmy STROM PRAHA, a.s. (zleva) -
vedoucí střediska Habry Ing. Michal Kalenda a obchodní zástupce
Michal Dirbák. Zástupci AGRO Radovesnice II - obsluha strojů
Ladislav Dostál, obsluha 9420R Josef Pohořský, jednatel podniku
Ing. Bohumil Vokál.

VÝKON 420 KONÍ A POWERSHIFT E18

Kloubové traktory John Deere řady 9R se vyrábí v USA, stejně jako řada 9RT s pásovým podvozkem. Model 9420R je v rámci řady 9R se svým jmenovitým výkonem 420 koní nejmenším modelem v nabídce, ale i tak je to nevídaný silák. Šestiválcový motor o objemu 13,5 litrů má čtyři ventily na válec, dvě turbodmychadla standardní a s variabilní geometrií lopatek, systém vnější recirkulace spalin EGR, filtr pevných částic DPF a filtr SCR. Převodovka je inovovaný PowerShift s označením e18, který přináší možnost řazení 18 stupňů vpřed a 6 vzad manuálně či automaticky. Traktor má masivní třídílný ocelový rám se zesíleným uchycením přední i zadní nápravy a pneumatiky Michelin AxioBib s rozměrem 800/70R38. Kabina je zcela nová CommandView III Premium, ovládání funkcí probíhá přes barevný dotykový displej 10" CommandCenter. Samozřejmostí je automatická klimatizace, kompletní pracovní osvětlení LED a majáky. Radovesnický 9420R je navíc vybaven přijímačem StarFire 3000 a aktivací AutoTrac.

Převodovka e18 nabízí 18 stupňů vpřed a 6 vzad, které lze
řadit manuálně či automaticky.
Radovesnický 9420R je vybaven přijímačem StarFire 3000 a
aktivací AutoTrac.

DĚKUJEME ZA DŮVĚRU

Tímto bychom chtěli vedení podniku poděkovat za důvěru při tak významné investici a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novým kloubovým traktorem.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ