Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Müllerovi si vyzvedli nový traktor 6100MC

Minulý týden jsme předali rodině Müllerových z obce Jakub u Církvice zbrusu nový traktor John Deere 6100MC s čelním nakladačem H310. Jedná se o čtvrtý traktor John Deere ve strojovém parku, kde jsou již modely 5620, 6420 a 6150M. Všechny traktory (a několik dalších závěsných strojů) dodalo naše středisko Habry, nejnovější přírůstek si převzal pan Stanislav Müller se synem Tomášem.

ROSTLINNÁ I ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA

Müllerovi hospodaří v okolí obce Jakub, která se nachází v okrese Kutná Hora. Zabývají se rostlinnou i živočišnou výrobou, která zahrnuje například chov dojnic. Strojovému parku védoví traktory John Deere - od roku 2004 model 6420 s převodovkou AutoQuad, v roce 2008 přibyl 5620 s PowerQuadem a v roce 2013 traktor John Deere 6150M spolu s revolučním lisem s označemí 960. Na jaře tohoto roku se Müllerovi rozhodli pro koupi nového traktoru a volba padla opět na značku John Deere, tentokrát na model 6100MC. K traktoru byl objednán i čelní nakladač H310. Oba stroje si vyzvedl pan Stanislav Müller se synem Tomášem na našem středisku Habry.

Oba stroje si vyzvedl pan Stanislav Müller (vpravo) se synem
Tomášem na našem středisku Habry.
 K traktoru byl objednán i čelní nakladač H310

VÝBAVA

Model 6100MC má čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru se jmenovitým výkonem 100 koní, čtyři ventily na válec a turbodmychadlo s obtokovým ventilem Wastegate. Emisní normy je dosaženo systémem vnější recirkulace spalin EGR a filtrem pevných částic DPF. K základní výbavě traktorů řady 6MC patří (mimo jiné) například komfortní kabina s klimatizací, pneumaticky odpružená sedačka, přední poháněná náprava či třírychlostní vývodový hřídel. Traktor, který zakoupili Müllerovi, má převodovku PowerQuad 24/24, tři hydraulické okruhy a zubové čerpadlo hydrauliky 80 l/min. Čelní nakladač John Deere H310 má max. zdvihací výšku v oku výložníku 3,8 metrů, zdvihací síla je 1 850 kg. Paralelogram je mechanický. 

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ