Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Manipulátor Kramer KT276 putuje do Krchlebské Lhoty

Zleva: Produktový specialista Pavel Vondra, nový majitel stroje Martin Vavřina, prodejce Ing. Tomáš Marek

Na našem středisku Habry proběhlo v červnu tohoto roku předání novinky v sortimentu Kramer, a to teleskopického manipulátoru Kramer KT276. Převzal si jej soukromý zemědělec Martin Vavřina, který má hospodářství v Krchlebské Lhotě na Čáslavsku a zabývá se převážně rostlinnou výrobou.

VOLBA PADLA NA NOVÉHO KRAMERA

Pan Vavřina hospodaří na 170 hektarech v okolí Damírova, Zbýšova, Krchlebské Lhoty a Petrovic. Zabývá se převážně rostlinnou výrobou. Ve strojovém parku má ze sortimentu naší firmy již deset let traktor John Deere 6830 a od roku 2014 pak předseťový kompaktor Swifter SO 5000. Když se pan Vavřina rozhodoval o koupi nového manipulátoru, volba padla na nový model KT276 od německého výrobce Kramer. Stroj jsme dodali v červnu tohoto roku prostřednictvím prodejce Ing. Tomáše Marka, nyní již Kramer zajišťuje veškeré manipulační práce na farmě v Krchlebské Lhotě.

Manipulátor jsme dodali s lopatou o objemu 1,5 m3.

MANIPULÁTOR KRAMER KT276

V naší prodejní síti jsou teleskopické manipulátory Kramer krátce, ale spoustu těchto strojů si již našlo své majitele mezi našimi zákazníky. Model KT276 lze díky jeho kompaktním rozměrům využít i v omezených prostorech na statcích a farmách, určený je tak převážně pro menší a střední farmáře či provozy. Kramer KT276 nabízí nosnost 2,7 tuny a zdvih 6 metrů, dále pak velké užitečné zatížení, dokonalý výhled, optimální poloměr otáčení a skvělou výbavu. Více informací o stroji najdete na produktové stránce manipulátorů Kramer.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ