Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Náš stánek na výstavě Naše Pole 2016

Tradiční výstava Naše pole, která se každoročně koná v Nabočanech u Chrudimi, se tento rok konala ve dnech 9. a 10. června. Jedná se o akci zaměřenou na celostátní přehlídku polních pokusů a odrůd zemědělských plodin, ukázku ochrany a výživy rostlin a výstavu zemědělské techniky. My jsme zde ani letos nemohli chybět, naší expozici si můžete prohlédnout v galerii.

TRADIČNÍ ÚČAST STŘEDISKA NOVÝ DVŮR

Tuto velkou zemědělskou výstavu pod názvem Naše pole pořádá vydavatelství Profi Press s.r.o. a každoročně ji navštíví velké množství odborné veřejnosti i laiků, zemědělců a fanoušků z celé České republiky a zahraničí. Letošní ročník byl již 14tý a bohatý doprovodný program, jako například odborné semináře či předvádění, byl zaměřen na možnosti, technologii a techniku precizního zemědělství. Slavnostního zahájení se zúčastil ministr zemědělství Marian Jurečka, pro návštěníky byla připravena polní snídaně, přehlídky odrůd a aktivní předvádění strojů. V rámci výstavy techniky se každoročně akce účastní naše středisko Nový Dvůr a i letos byla naše expozice velice pestrá.

Vystavený byl například náš DEMO lis L1534. Postřikovače reprezentoval samochodný R4040i.

POSTŘIKOVAČE, KOMBAJN I ŘEZAČKA

Pro naše návštěvníky a zákazníky jsme připravili pestrou výstavu zemědělské, zahradní i komunální techniky. K vidění v naší expozici byly stroje na zpracování půdy a setí, komunální technika Agrometall či traktory John Deere řady 5M, 6M, 6R i 7R. Dále pak nemohla chybět naše DEMO řezačka 8300i a vystavili jsme i sklízecí mlátičku - model T660. Z řady předváděcí techniky byl na ploše vystaven i lis na hranaté balíky s označením L1534. Postřikovače pak reprezentoval jak tažený model, tak i samochodný R4040i. Na stánku bylo i několik zástupců zahradní techniky John Deere. Tímto velice děkujeme za návštěvu a těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ
Foto: Vladimír Kolář, prodejce zemědělské techniky - středisko Nový Dvůr