Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše expozice na akci Pradědečkův traktor 2016

O víkendu 4.-5.6.2016 se v národním zemědělském muzeu v Čáslavi konala tradiční výstava historické zemědělské techniky, která zahrnuje předvádění strojů v chodu a zároveň je součástí doprovodného programu i výstava moderní zemědělské techniky. Naše středisko Habry se této akce každoročně účastní a na svém tradičním místě u brány muzea jsme i letos vystavili naší techniku.

HISTORICKÁ TECHNIKA V CHODU

Pradědečkův traktor je hojně navštěvovaná výstava, která se koná každým rokem v areálu čáslavského muzea - pobočky NZM. Jedná se dvoudenní akci, na které je možné vidět stroje přímo v chodu, a to nejen exponáty muzea, ale i další zajímavé stroje, které na výstavu přivezou jejich majitelé. Návštěníci si tak mohli v akci prohlédnout historické traktory, sklízecí mlátičky, parní stroje i stabilní motory českých i světových značek. Každá z přehlídek je komentovaná, stroje předvádí buď zaměstnanci muzea, nebo přímo majitelé strojů. Mezi stroji se pravidelně objevuje i několik krásně zrekonstruovaných traktorů John Deere, například model A a B. 

Na akci se pravidělně objevují krásně zrekontruované
modely traktorů John Deere.
Moderní techniku John Deere reprezentovala řezačka 8300i a 
traktor 7270R.

NAŠE EXPOZICE

Na našem obvyklém místě hned u vchodu do areálu jsme postavili stan a zázemí pro naše zákazníky a návštěníky. V rámci výstavy strojů u našeho stánku jsme se zaměřili na zahradní a komunální techniku a vystavili jsme nový zahradní traktor X350R, dále pak model 1026R a traktor s kabinou 4066R a příkopovým ramenem Ferri. Zemědělskou techniku reprezentovaly u předváděcí plochy dva stroje, a to naše DEMO řezačka 8300i a traktor 7270R. Tímto děkujeme organizátorům za pořádání této skvělé akce a návštěníkům za návštěvu, těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ
Foto: Ing. Aleš Hejkal, prodejce zahradní a komunální techniky