Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše expozice na národní výstavě skotu

Ve čtvrtek 15.9.2016 se u obce Radešínská Svratka konala národní výstava českého strakatého skotu. Při této příležitosti se tradična konala i výstava zemědělské techniky, které jsme se zúčastnili i my - středisko Habry a Helvíkovice. Připravili jsme expozici strojů John Deere a Bednar FMT, pro naše zákazníky jsme postavili stan a opekli pár klobásek.

TRADIČNÍ VÝSTAVA

Den české strakatého skotu v Radešínské Svratce má tradici téměř 22 let a akci vždy navštíví spoustu návštěvníků. Výstava se koná v místním sportovním areálu a kromě skotu se zde vystavuje i technika. Na travnaté ploše určené strojům jsme proto připravili expozici složenou ze strojů, které by mohli zemědělce oslovit nejvíce. Dominantou byl traktor John Deere 7230R s dlátovým pluhem Terraland, dále byla k vidění souprava traktoru John Deere 6130R s lisem na kulaté balíky 960, vystaven byl i další model šestkového traktoru a to 6135M. Návštěníci si mohli prohlédnout i zahradní traktor John Deere X350R, ruční sekačku a velkou pozornost budilo i terénní vozidlo Gator. Tímto moc děkujeme všem naším zákazníkům a přátelům za návštěvu, těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ