Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše expozice na Země Živitelce 2015

Ve dnech 27.8.-1.9.2015 probíhal na českobudějovickém výstavišti mezinárodní agrosalon Země Živitelka, který je zaměřen na tradiční zemědělské obory a zemědělskou techniku. My jsme zde stejně jako každý rok na ploše č.306 vystavili průřez naším prodejním sortimentem, návštěvníci tak u nás mohli vidět především stroje značky John Deere, Kuhn, Bednar a další.

ZEMĚDĚLSKÁ I ZAHRADNÍ TECHNIKA JOHN DEERE

John Deere je v našem portfoliu již od roku 1993 a od roku 1996 jsme jeho výhradní dovozce do ČR, proto byl na naší výstavní ploše věnován největší prostor právě této značce. V rámci zemědělské techniky jsme vystavili traktor z řady 8R a to model 8345R, dále pak 5085M a v agregaci s lisem 960 byl k vidění i model 6100MC. Z malé mechanizace byl vystaven komunální traktor 3038R s kabinou, zahradní traktor X155R a profesionální zahradní traktor X950R. Na ploše nemohly chybět ani ruční sekačky a oblíbené terénní vozidlo Gator 855D.

Nejsilnější stroj na naší výstavní ploše byl traktor John Deere
8345R.
Malou mechanizaci reprezentovaly ruční sekačky i zahradní
traktory.

MANIPULAČNÍ A ZÁVĚSNÁ TECHNIKA

V rámci naší expozice jsme vystavili i manipulační techniku a to nakladač Avant a teleskopický manipulátor CAT. Hned vedle byl k vidění pluh Kuhn Vari-Master a rozmetadlo průmyslových hnojiv Axis 30.1 W. Za stanem pro zákazníky se nacházela expozice tuzemského výrobce Bednar FMT, s nímž jsme stan sdíleli, a zde se nacházely zástupci oblíbených strojů z výrobního sortimentu - dlátový pluh Terraland TN 3000, předseťový kompaktor Swifter SO 6000F, diskový podmítač SwifterDisc XN 3000 a mulčovač rostlinných zbytků Mulcher MZ 4500. 

Ze sortimentu Kuhn byl v naší expozici k vidění Axis 30.1 a
pluh Vari-Master.
Výstavní plocha Bednar FMT se nacházela hned za stanem pro
zákazníky.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme všem našim zákazníkům, kolegům, rodinám a přátelům za návštěvu našeho stánku, těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ