Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše expozice na Země Živitelce 2016

Ve dnech 25.8.-30.8.2016 se na českobudějovickém výstavišti konal již 43. ročník mezinárodní výstavy Země Živitelka, která je zaměřená na tradiční zemědělské obory a zemědělskou techniku. Jako každý rok jsme se i letos této tradiční výstavy zúčastnili a na naší výstavní ploše jsme připravili expozici strojů všech značek, které dodáváme. 

STROJE JOHN DEERE

Naší vlajkovou značkou je samozřejmě John Deere, a proto byl největší prostor na naší výstavní ploše věnován právě strojům s jelenem ve znaku. Dominantou naší expozice byla samojízdná řezačka John Deere 8300, která je zároveň nejočekávanější novinkou roku 2016. Velký zájem rovněž budily traktory, které reprezentovalo hned několik modelů, a to například model 6105MC, 6195R či 5055E. K vidění byla i celá řada strojů pro komunální a zahradní sféru, včetně příslušenství. Stroje John Deere zastupoval například i lis na kulaté balíky a pár kroků od naší expozice byl vystaven i náš předváděcí kombajn model T670i.

Modely 6105MC a 6195R reprezentovaly zemědělské traktory
John Deere.
Vystavena byla i nejočekávanější novinka roku 2016 - řezačka
John Deere 8300.

MANIPULAČNÍ TECHNIKA A ZÁVĚSOVINA

Stejně jako roky minulé jsme i letos sdíleli expozici a stánek pro zákazníky s tuzemským výrobcem techniky pro zpracování půdy, mulčování a setí Bednar FMT. Na výstavní ploše byl k vidění například diskový podmítač SwifterDisc, předseťový kompaktor Swifter v záběrech 3 a 5 metrů a radličkový kypřič Fenix. Dále byl u nás k vidění i žací mačkač Kuhn a pozorný návštěvník si mohl všimnout i nové značky v našem sortimentu, a to značky Kramer, kterou na Živitelce reprezentoval model KT276.

 Značku Kramer reprezentoval na výstavě model KT276.  Expozice Bednar FMT byla hned vedle té naší.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme všem našim zákazníkům, kolegům, rodinám a přátelům za návštěvu našeho stánku, těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ