Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše účast na DOD České zemědělské Akademie

Česká zemědělská akademie uspořádala 14. května na svém pracovišti ve Světlé nad Sázavou Den otevřených dveří spojený s jízdou zručnosti. Tato akce je pro nás již tradicí, a proto jsme zde nemohli chybět ani letos. Přichystali jsme výstavu zahradní a zemědělské techniky, zapojili jeden z našich traktorů do doprovodné soutěže a pro nejlépe umístěné studenty v jízdě zručnosti jsme věnovali ceny. 

SOUTĚŽE PRO STUDENTY I VEŘEJNOST

Česká zemědělská akademie v Humpolci nabízí studentům výuku oborů s výučním listem i maturitou, zájemci mají na výběr z téměř dvaceti oborů jako například agropodnikání, chovatelství, mechanizace a služby, autotronik či zedník. Každým rokem se na pracovišti ve Světlé nad Sázavou, kde probíhá praktická výuka, otevřou brány pro návštěvníky v rámci Dne otevřených dveří. Zároveň s akcí se koná i jízda zručnosti, které se účastní studenti ze středních zemědělských škol. Na dráze, kterou mají studenti projet v co nejlepším čase a s co nejmenším počtem chyb, je například couvání, slalom, průjezd osmičkou, zajetí k rampě, přejezd lávky a další prvky. Pro nejlépe umístěné jezdce jsme věnovali ceny - modely traktorů John Deere. V rámci programu se konají i soutěže pro studenty i veřejnost jako například couvání s vlekem či práce s nakladačem. Do jedné se soutěží jsme zapůjčili náš traktor John Deere 3033R, kde se prověřila schopnost řidiče při práci se zadním tříbodovým závěsem. 

Nejlépe umístění jezdci získali samozřejmě poháry,od nás pak
modely traktorů John Deere.
 S naším traktorem John Deere 3033R si mohli studenti vyzkoušet 
své schopnosti při práci s tříbodovým závěsem.

VÝSTAVA ZEMĚDĚLSKÉ I ZAHRADNÍ TECHNIKY

Na travnaté ploše za areálem bylo k vidění spoustu zemědělské i zahradní techniky, kterou si přišli prohlédnout dámy i pánové všech věkových kategorií a i díky pěknému počasí byla výstavní plocha téměř neustále plná. My jsme pro naše zákazníky a přátele postavili stan a přichystali občerstvení, na výstavní plochu jsme přistavili techniku John Deere na zahradu i do pole, dále pak stroje na zpracování půdy Bednar FMT, stroje od výrobce Kuhn a také zemědělské pneumatiky. Součástí naší expozice byly i manipulátory Merlo a Weidemann. DOD ve Světlé se velice vydařil a za to tímto děkujeme organizátorům i návštěvníkům.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ