Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše účast na mistrovství v orbě v Zábřehu

Dne 21.5.2016 proběhl 1. ročník Středoevropského mistrovství v orbě a 1. ročník mistrovství  Olomouckého kraje v orbě, obě akce se konaly souběžně na závodních parcelách v Zábřehu na Moravě. Naše střediska Helvíkovice a Šumperk připravila pro návštěníky soutěžního orání, kterých bylo více než tisíc, pestrou expozici zemědělské a zahradní techniky. Prohlédněte si ji ve fotogalerii.

NEJLEPŠÍ ORÁČI

V sobotu 21. května se v Zábřehu sešli ti nejlepší oráči ze střední Evropy - z ČR, Rakouska, Maďarska, Slovinska, Chorvatska a Polska, aby poměřili své oráčské schopnosti. Souběžně se středoevropským mistrovstvím se konalo i mistrovství Olomouckého kraje. Oral se travní porost vojtěšky a kvalita orby se hodnotila dle pravidel světové organizace WPO. Mimo soutěžení byl pro návštěníky a příznivce orby připraven i doprovodný program, mimo jiné například výstava zemědělské techniky. A právě zde, na místě určeném pro vystavení strojů, mohli návštěníci najít náš stánek. Vystavili jsme traktory John Deere 6100MC, 5085M, 6130M a 7270R, které pozornost lákaly nejvíce. K vidění byl i zahradní traktor John Deere X350R a od výrobce Bednar FMT jsme vystavili mulčovač Mulcher MZ 6000. Děkujeme všem za návštěvu.

 Největší pozornost budil model 7270R.  K vidění byl i zahradní traktor X350R.
 
Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ
foto: Vít Žaitlik Dis.