Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše účast na Vinobraní na Kačině

Na zámku Kačina, který se nachází nedaleko Kutné Hory u obce Svatý Mikuláš, se v sobotu 12. září konal již 4. ročník Vinobraní. My jsme se i letos této akce velice rádi zúčastnili a na travnaté ploše za zámkem jsme připravili pestrou výstavu zemědělské techniky především značky John Deere. Naše zákazníky a přátelé jsme pohostili ve stanu nejen dobrým vínem.

DVĚ HORKÉ NOVINKY V EXPOZICI

V rámci naší výstavy si mohli návštěvníci Vinobraní prohlédnout hned dvě opravdu horké novinky, které k nám dorazili teprve před pár dny. Jedná se o pneumatické rozmetadlo průmyslových hnojiv Rauch AGT 6036 se záběrem ramen 36 metrů, kterou zakoupil podniku ZDV Krchleby, a.s. Další novinkou byl kloubový traktor John Deere 9420R, který dorazil z přístavu na nákladním autě rovnou na výstavní plochu na Kačině. I tento stroj má již svého majitele a tím je Agro Radovesnice II. O obou novinkách se již brzo dočtete na našem webu. 

 Pneumatické rozmetadlo Rauch AGT 6036.  Kloubový traktor John Deere 9420R budil velkou pozornost.

PÁSOVÉ I KOLOVÉ TRAKTORY

V rámci naší expozice si návštěvníci mohli prohlédnout i traktory 5075E a 6100MC, které máme skladem na našem středisku. Další traktory - 6150M, 8320R a 8335R nám na výstavu zapůjčili naši zákazníci, kterým tímto děkujeme. Stroje značky John Deere byly k vidění i mimo náš stánek, hned na začátku plochy určené k výstavě techniky stály dva pásové traktory a to kačinský 9630T a nový 9570RT podniku ZOD Potěhy.  Společnost ZOS Kačina, a.s. vystavila i svůj starší traktor 6230 a další traktor John Deere 8430 patřil ZD "Vysočina" Zbýšov.

Menší traktory z řady 5 reprezentoval model 5075E.  Nejsilnější tahače pak pásové modely 9570RT a 9630T.

DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU

Tímto bychom chtěli poděkovat všem hostům z řad našich zákazníků, přátel, rodiny i fanoušků za návštěvu a těšíme se na další setkání. Pořadatelům pak děkujeme za možnost vystavit naší techniku a také za perfektní organizaci.

Ing. Iva Havlová, markentigový koordinátor - region Východ