Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejsilnější traktor John Deere předán do Chroustovic

V polovině srpna předalo naše středisko Nový Dvůr nejsilnější traktor, který firma John Deere na našem trhu nabízí, a to čtyřpásový model 9620RX. Silák putoval do podniku Chroustovická a.s., který má sídlo v obci Chroustovice nedaleko Chrudimi. Prohlédnout si můžete fotografie z předání i prvního výjezdu.

ROSTLINNÁ I ŽIVOČIŠNÁ VÝROBA

Podnik Chroustovická a.s. hospodaří v Pardubickém kraji a věnuje se jak rostlinné, tak i živočišné výrobě. V rámci rostlinné výroby se zde pěstuje především pšenice, ječmen, řepka a kukuřice. Živočišnou výrobu pak zahrnuje chov skotu bez tržní produkce mléka. Podnik poskytuje i zemědělské služby se svou moderní technikou. Co se týče strojového parku, je Chroustovická a.s. velmi dobře vybavena. Mezi traktory dominuje zelenožlutý John Deere, nyní jelení stádo doplnil vůbec ten nejsilnější model – 9620RX na čtyřech pásech. Stroj dodalo naše středisko Nový Dvůr prostřednictvím vedoucího střediska Ing. Jaromíra Donáta, který traktor předal do rukou ředitele společnosti Chroustovická a.s. pana Petra Jeníčka.

Stroj byl předán v sídle společnosti v Chroustovicích,na poli
nedaleko obce proběhl i první výjezd se sedmimetrovým
nářadím.  
 Zleva: ředitel společnosti Chroustovická a.s. Petr Jeníček,
vedoucí střediska Nový Dvůr Ing. Jaromír Donát, vedoucí
provozu Chroustovická a.s. Lukáš Benda.

TECHNICKÉ PARAMETRY 9620RX

Srdcem tohoto velkolepého stroje je šestiválcový motor o objemu 15 litrů, který dosahuje jmenovitého výkonu 620 koní, s navýšením pak neuvěřitelných 670 koní. Převodovka je elektronicky ovládaný Power-Shift  s 18-ti rychlostmi vpřed a 6-ti vzad, vybavená je navíc systémem Efficiency Manager, který automaticky řadí jednotlivé stupně dle požadavků na pojezdovou rychlost. Rám stroje je velice masivní, vyrobený z odolné ocele a má zesílené uchycení přední i zadní nápravy. Řešení pásových jednotek s optimální polohou kladek maximalizuje kontakt s povrchem pro dosažení té nejlepší trakce a flotace. Konstrukce se dvěma středovými kladkami pomáhá eliminovat vibrace jejich odkloněním od nápravy. Kabina je vysoce komfortní, ovládání stroje a jeho funkcí probíhá prostřednictvím barevného dotykového monitoru. Během předání jsme navíc na traktor zapůjčili na vyzkoušení zbrusu nový přijímač StarFire 6000.

Řešení pásových jednotek s optimální polohou kladek
maximalizuje kontakt s povrchem pro dosažení té nejlepší trakce
a flotace.
 Při předání byl přítomen i produktový specialista na AMS
Mgr. Jiří Ptáčník, který obsluze vysvětlil navigační systém.
Navíc zapůjčil na vyzkoušení i nový přijímač SF 6000.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme vedení podniku za projevenou důvěru při tak velké investici, přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novým traktorem John Deere 9620RX.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor – region Východ