Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový 6100MC v podniku Nemilská zemědělská

Do podniku Nemilská zemědělská s.r.o. dodalo tento rok naše středisko Šumperk nový traktor John Deere 6100MC s čelním nakladačem 603R včetně adaptérů a závěsnou pícninářskou techniku. Se stroji bude majitel podniku pan Kauer obhospodařovat 25 hektarů travnatých ploch, v galerii a na videu si můžete prohlédnout traktor při obracení sena.

TRAKTOR, NAKLADAČ A PÍCNINÁŘSKÁ TECHNIKA

Pan Kauer, který založil podnik Nemilská zemědělská s.r.o., začal hospodařit tento rok, a to na 25 hektarech travnatých ploch nedaleko Zábřeha na Moravě. Když potřeboval vybavit svůj strojový park, obrátil se naše středisko Šumperk a prostřednictví prodejce Víta Žaitlika DiS. zakoupil nový traktor John Deere 6100MC i s čelním nakladačem John Deere 603R. K nakladači pořídil i potřebné adaptéry, z dalších strojů u nás zakoupil například obraceč, žací lištu, baličku či vůz na balíky. S traktorem tedy pan Kauer plánuje především sečení, obracení a svoz balíků, pomýšlí i na mírné službaření. Na traktoru si chválí především komfort a pohodlí, tichost kabiny a výkonnost stroje. Vyzdvihuje i stabilitu traktoru při manipulaci s balíky senáže, sena a slámy, což je velká výhoda rámová konstrukce stroje. Tímto děkujeme panu Kauerovi za důvěru v nás vloženou při nákupu techniky, přejeme úspěšný začátek hospodaření a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ

Foto video: Vít Žaitlik, DiS.