Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový návěs Pronar T683 na Čáslavsku

Tandemový třístranně sklopný návěs Pronar T683, který je neobyčejně stabilní a ovladatelný, si našel nového majitele na Čáslavsku, kam jej dodalo naše středisko Habry prostřednictvím prodejce Michala Dirbáka. Stroj bude nasazen především při odvozu obilí, prohlédnout si jej můžete na fotografiích z předání.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ

V roce 2017 se naše společnost stala výhradním dovozcem techniky Pronar do ČR. U českých zákazníků se zatím největší oblibě těší především dopravní technika, a to díky kvalitnímu zpracování a robustnosti, příznivé pořizovací ceně i nenáročnému provozu. V našem regionu Východ je mimo jiné velká poptávka po tandemových návěsech a právě stroj z této kategorie jsme minulý týden předali našemu zákazníkovi z Čáslavska. Konkrétně se jednalo o model T683, tedy návěs se třístranným sklápěním, nosností 15,3 tun a precizním zpracováním.

 

NADSTANDARDNÍ VÝBAVA 

Návěsy T683 mají skvělé technické parametry a již v základu mají nadstandardní výbavu. Šířka návěsu je dimenzována tak, aby umožňovala přepravu Europalet a podlaha je zesílená, odpružení podvozku je řešeno čtyřmi parabolickými pery. Stroj je vybaven centrálním systémem otevírání a zamykání bočnic, podpěrnou nohou, pneumatiky mají rozměr 560/60 R22,5. Mezi další výbavu patří například LED osvětlení, 800 mm bočnice či krycí plachta. Návěs má maximální rychlost 40 km/h a doporučený tahový výkon je 104 koní. Pro více informací o modelech T683 navštivte produktovou kartu ZDE.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ