Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový SWIFTER na Čáslavsku u pana Vavřiny

V okolí obce Damírov na Čáslavsku hospodaří pan Martin Vavřina na 170 hektarech půdy a za svůj traktor John Deere 6830 nyní pořídil nový předseťový kompaktor Swifter SO 5000. Pro stroj od tuzemského výrobce Bednar FMT se rozhodl díky předvádění modelu se záběrem 6 metrů, který zapůjčilo středisko Habry.

JAKO HLAVNÍ TRAKTOR JOHN DEERE

Na Čáslavsku panují půdní podmínky poměrně příznivé, půdní druhy převážně hlinotopísčité. Pan Vavřina obhospodařuje 170 hektarů v okolí Damírova, Zbýšova, Krchlebské Lhoty a Petrovic. Mimo rostlinnou výrobu se zabývá i chovem 200 kusů prasat a 70 kusů skotu. Jako hlavní traktor používá pan Vavřina sedmiletého John Deera 6830 s převodovkou AutoQuad 20/20, který dodala naše firma prostřednictvím střediska Habry. S traktorem je velice spokojený, chválí především ovládání a motor. Tráví v něm často i několik dní v kuse.

 

Martin Vavřina je s traktorem John Deere 6830 spokojený          Traktor dodalo v roce 2007 naše středisko Habry

PŘEDVÁDĚNÍ SWIFTERA DOPADLO ÚSPĚŠNĚ

V létě tohoto roku jsme panu Vavřinovi zapůjčili náš předváděcí předseťový kompaktor Swifter SO 6000, který si vyzkoušel jak stroj pracuje na zhruba 30 hektarech při přípravě půdy na setí řepky. Pozemek zpracovával dvěma přejezdy, aby bylo dosaženo perfektního lůžka pro drobnou řepku. S prací byl velice spokojený a nyní již má na dvoře svůj vlastní Swifter v záběru 5 metrů.

 

V létě byl zapůjčen předváděcí SO 6000                                          Příprava půdy před setím řepky probíhala dvěma přejezdy

PODĚKOVÁNÍ

V galerii najdete fotografie z předvádění našeho DEMO Swiftera SO 6000. Jak pracuje nový stroj pana Vavřiny pro Vás budeme sledovat v příští sezóně. Tímto panu Vavřinovi děkujeme za projevenou důvěru při nákupu techniky a těšíme se na další spolupráci.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ