Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový traktor 8370R předán panu Pokornému

Na našem středisku Habry jsme minulý týden předali skvěle vybavený kolový traktor John Deere 8370R, který bude novým přírůstkem ve strojovém parku pana Vladimíra Pokorného. Nasazován bude především v agregaci se secím strojem, podrývákem a další půdozpracující technikou. Na fotografie z předání se můžete podívat v galerii.

POLNÍ TAHAČ 8370R

Na farmě pana Pokorného již několik strojů s jelenem ve znaku pracuje, mimo jiné například postřikovač John Deere 840i či traktor 6920. Na polní práce a setí se nyní pan Pokorný rozhodl pořídit pořádný silný tahač a volba padla na model 8370R, který dodalo naše středisko Habry prostřednictvím prodejce Michala Dirbáka. Servisně bude stroj spadat pod středisko Ovčáry. Traktor 8370R je druhý nejsilnější model z řady 8R a spolu s převodovkou e23 je předurčen zejména na těžší polní práce. Tento konkrétní model je navíc vybaven novým přijímačem StarFire 6000 a aktivací navigačního systému AutoTrac.

Nový přijímač StarFire 6000 přijímá korekční signál ze tří geostacionárních družic namísto jedné.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Model 8370R je vybaven šestiválcovým motorem o objemu 9 litru, jenž dosahuje jmenovitého výkonu 370 koní. Motor má dvě turbodmychadla a emisní normy je dosaženo díky systému vnější recirkulace spalin EGR, filtru pevných částic DPF a systému SCR. Traktor je vybaven převodovkou e23, která je plně řazená pod zatížení s jemným odstupňováním všech 23 stupňů vpřed  a 11 vzad. Komfort obsluhy zajišťuje ergonomicky navržená kabina Premium se sedačkou ActiveSeat a chladničkou, kompletní pracovní osvětlení LED a ovládání všech funkcí traktoru včetně navigace pomocí velkého, přehledného displeje.

Tímto děkujeme majiteli stroje panu Pokornému za projevenou důvěru při nákupu techniky a přejeme mnoho úspěšně a bezproblémově odvedené práce.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ