Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový traktor John Deere 6155M putuje do Pertoltic

Na konci listopadu jsme předali zbrusu nový traktor John Deere 6155M do podniku Agro Pertoltice, a.s., který hospodaří na více jak 3 200 hektarech v okolí Zruče nad Sázavou. Pro traktor, který najde uplatnění především v dopravě, se vedení podniku rozhodlo i na základě úspěšného předvádění našeho DEMO modelu 6195M.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Společnost AGRO Pertoltice, a.s. spolupracuje s naší společností již dlouhodobě, prodej techniky zajišťuje náš obchodní zástupce Michal Dirbák a servisně spadá pod středisko Ovčáry. Podnik hospodaří na zhruba 2 700 hektarech orné půdy, zbytek výměry pokrývají trvalé travní porosty. V rámci rostlinné výroby se podnik zabývá pěstováním především pšenice, ječmene, řepky a brambor. Živočišnou výrobu zahrnuje chov skotu. Ve strojovém parku nebude nový model 6155M nováčkem s jelenem ve znaku, v Pertolticích jsou již v provozu například traktory John Deere 8335R, 8320, 7830 či 7530 Premium. Pro řadu 6M se vedení podniku rozhodlo především na základě předvádění našeho DEMO modelu 6195M, který se testoval především v dopravě při odvozu senáže.

Na jaře se v podniku úspěšně předvedl DEMO model 6195M při odvozu senáže s tandemovým návěsem.

MODEL 6155M

Model 6155M patří do skupiny 6ti válcových modelů řady 6M. Motor o objemu 6,8 litrů dosahuje jmenovitého výkonu 155 koní, má turbodmychadlo s variabilní geometrií otáček, vstřikování paliva CommonRail a aktuální emisní normy je dosaženo díky systému vnější recirkulace spalin EGR, filtru pevných částic DPF a filtru SCR. Převodovkou u pertoltického modelu je nová CommandQuad Plus Eco 20/20, která dosahuje rychlosti 2,5-40 km/h. Přední náprava je odpružená, komfort obsluze pak nabízí i nová kabina s klimatizací, odpružená sedačka, ergonomické ovládání a skvělé pracovní osvětlení.

Nová převodovka CommandQuad má elektrické řazení 20ti stupňů v rámci skupin A - E, disponuje navíc funkcí AutoClutch - spojkový
pedál je integrovaný do brzdového pedálu.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme vedení podniku za dlouholetou spolupráci a důvěru při nákupu techniky, přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novým traktorem John Deere.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ