Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový traktor John Deere 6155R pro rodinnou farmu

Minulý měsíc jsme dodali nový traktor John Deere 6155R s plynulou převodovkou AutoPower na rodinnou farmu Čapkových v Dolních Bučicích u Čáslavi. Převzala si jej slečna Diana Čapková, která s traktorem bude jezdit, a to především v dopravě.

RODINNÁ FARMA

Čapkovi hospodaří na 350 hektarech orné půdy v okolí obce Dolní Bučice na Čáslavsku. V rámci rostlinné výroby se věnují pěstování jarní a ozimé pšenice a ozimé řepky. Od září minulého roku je na farmě v provozu traktor John Deere 7270R, který dodalo naše středisko Habry prostřednictvím prodejce Ing. Tomáše Marka. Tento rok do strojového parku Čapkových přibyl další traktor s jelenem ve znaku, a to model 6155R s plynulou převodovkou AutoPower. S novým strojem jezdí převážně slečna Diana Čapková. Po měsíci provozu a nasazení především při odvozu sklizeného obilí a částečně při přípravě půdy hodnotí 6155R jako super traktor. Dále chválí jeho lepší zrychlování oproti 7270R.

Zleva: Diana Čapková, Ing. Tomáš Čapek a Tomáš Čapek ml.

MODEL 6155R

Model 6155R patří do šestiválcové skupiny modelů řady 6R. Jedná se o traktor s motorem o výkonu 155 koní a objemu 6,8 litru. Motor je vybaven turbodmychadlem VGT s variabilní geometrií lopatek a vstřikování paliva probíhá prostřednictvím Common Rail. Emisní normy stupně IV je dosaženo systémem vnější recirkulace spalin EGR, filtrem pevných částic DPF a systémem SCR. Přední náprava traktoru je odpružená, stejně tak i kabina a sedačka řidiče. Mezi další prémiovou výbavu traktoru patří mimo jiné například plynulá převodovka AutoPower, nový přijímač Star Fire 6000 SF1 a Auto Trac Premium či kompletní osvětlení. Kabina nabízí veškerý komfort a ničím nerušený výhled, automatickou klimatizaci a ovládání funkcí traktoru pomocí konzole Command Center s barevným dotykovým displejem.

Tímto rodině Čapkových děkujeme za důvěru v nás vloženou při nákupu techniky a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce (nejen) s novým traktorem John Deere 6155R.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor – region Východ