Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pásový traktor John Deere 9570RT v ZDV Krchleby

Našemu významnému zákazníkovi podniku ZDV Krchleby, a.s. jsme v únoru tohoto roku dodali zbrusu nový pásový traktor 9570RT, nejsilnější model z řady 9RT, který nahradil starší model 9630T z roku 2011. Aktuálně je nový stroj nasazován při předseťové přípravě a vy si jej můžete prohlédnout v naší fotogalerii i na videu.

9570RT za 9630T

ZDV Krchleby, a.s. má sídlo v Krchlebech u Čáslavi a obhospodařuje přes 3000 hektarů orné půdy. Pěstují se zde především ozimé i jarní obilniny, ozimá řepka, kukuřice, vojtěška i cukrová řepa. Živočišnou výrobu zahrnuje především chov skotu s produkcí mléka. Co se týče mechanizace, převládá v rámci traktorů značka John Deere. Podnik provozuje několik kolových traktorů, mezi nejnovějšími patří například 8335R z roku 2013, 6210R z roku 2014, 8320R jsme dodali v roce 2015. Od roku 2011 byl v podniku vlajkovou lodí pásový traktor John Deere 9630T, nyní jej však v podniku vyměnili za zbrusu nový model 9570RT, který je výkonově nejsilnějším v řadě 9RT. Stroj dodalo v únoru 2016 středisko Habry prostřednictvím našeho obchodního zástupce Ing. Tomáše Marka. My jsme pásový traktor zachytili v agregaci s krátkými disky při předseťové přípravě půdy nedaleko Čáslavi.

Nový pásový traktor je aktuálně nasazován především při
předseťové přípravě půdy.
Stroj má skvělou výbavu, jako například inovovaný PowerShift,
zcela novou kabinu, dotykový displej či komfotní sedačku.

SKVĚLÁ VÝBAVA

Model 9570RT je nejsilnější traktor na pásech od značky John Deere. Má motor Cummins o objemu 15 litrů s turbodmychadlem VGT a jmenovitým výkonem 570 koní. Převodovka je zdokonalená e18 s 18ti stupni vpřed a 6ti vzad, tedy PowerShift s funkcí řízení výkonu EM. Pásový podvozek má ocelový rám s pneumatickým odpružením pásových jednotek a pomocným rámem vodících kol, pásy o šířce 900 mm jsou od firmy Camoplast typ Durobuilt v novém, silnějším provedení. Kabina je zcela nová CommandView III Premium se vzduchem odpruženou sedačkou. Ovládání funkcí traktoru a navigace probíhá prostřednictvím dotykového displeje CommandCenter. 

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme vedení podniku za důvěru v nás vloženou při nákupu techniky a přejeme spoustu dobře odvedené práce s novým pásovým traktorem.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ