Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Polní den s ReXem se velice vydařil

Ve čtvrtek 8.9.2016 uspořádalo naše středisko Smiřice nedaleko obce Horní Roveň na Pardubicku Polní den s ReXem - tedy představení a praktické ukázky nového modelu kloubového pásového traktoru John Deere 9620RX. K vidění byly i dva klasické pásové traktory John Deere 8345RT a 9630T, všechny tři tvořily soupravy s dlátovými pluhy Terraland.

PŘEDSTAVENÍ PARAMETRŮ I PRAKTICKÉ JÍZDY

Na polní den se sjeli především zákazníci střediska Smiřice, ale na zbrusu nový koncept pásového traktoru John Deere se přijeli podívat i zákazníci ze vzdálenějších koutů republiky. Program byl totiž velice zajímavý - návštěvníky čekalo jak představení technických parametrů traktorů a Terralandů, tak i praktické jízdy se všemi stroji. Každý si tak mohl vyzkoušet obsluhu nového čtyřpásového ReXe i dvoupásových modelů. John Deere totiž nabízí obě varianty pásových podvozků, aby si zákazník mohl vybrat, který je pro jeho podmínky vhodnější. Akce se konala ve spolupráci s farmou Růžička a místo konání bylo právě na poli této farmy za obcí Horní Roveň. Naším partnerem byl i tuzemský výrobce Bednar FMT.

Na polní den se sjeli především zákazníci střediska Smiřice,
ale i zákazníci ze vzdálenějších koutů republiky.
Představení modelu 9620RX se ujal produktový manažer 
Ing. Pavel Fiala.

PŘEDVEDENÍ V POLI

Akci zahájil prodejce zemědělské techniky střediska Smiřice Ing. Bronislav Volráb, který přivítal všechny příchozí a představil následující program. Dále dostal slovo produktový manažer STROM PRAHA a.s. Ing. Pavel Fiala, který důkladně popsal celkovou koncepci nového stroje a technické parametry modelu 9620RX. Dlátové pluhy Terraland pak představil zástupce výrobce Bednar FMT Ondřej Koníček. Všechny tři traktory byly v agregaci s Terralandem, každý však byl v jiném provedení. Hlavní aktér polní akce 9620RX byl předveden s DO 6000, starší model 9630T pak s TO 6000 a model 8345RT pak s neseným TN 3000. Všechny tři soupravy se pustily do akce a každý z návštěvníků si mohl traktory osobně vyzkoušet. Tímto děkujeme všem návštěvníkům za účast a těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ