Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předání nového traktoru John Deere 5075M

Minulý týden jsme na našem středisku Habry předali nový traktor John Deere 5075M, a to do rukou soukromého zemědělce Pavla Váchy, který hospodaří v okolí obce Blinka nedaleko Kolína. Traktor byl dodán s čelním nakladačem Trac Lift 240 SL a převodovkou s plazivými rychlostmi, u pana Váchy bude zajišťovat hlavní práce na farmě.

NOVÉ MODELY Z ŘADY 5M

Nové modely traktorů John Deere jsou nástupci oblíbené řady univerzálních traktorů 5M, nesou stejné označení, ale mají nové motory splňující aktuální emisní normy. Nabízí dále i větší prostor, vyšší komfort a další nové prvky a možnosti. Model 5075M má tříválcový motor se čtyřmi ventily na válec o objemu 2,9 litru, výkon dosahuje 75 koní. Motor má turbodmychadlo a mezichladič, vstřikování paliva zajišťuje systém CommonRail. Emisní normy je dosahováno díky systému vnější recirkulace spalin EGR a filtru pevných částic DPF. Nové modely z řady 5M mají delší rozvor 2300mm pro větší stabilitu, ale svou obratnost si zachovávají. Přední náprava je poháněná. Převodovka PowerRevers se 16ti stupni vpřed a 16ti vzad je ovládaná pomocí dvou pák - první pro řazení 4 skupin, druhá řazení 4 stupňů. Pan Vácha má svůj traktor vybaven navíc plazivými rychlostmi. Kabina je prostorná, vybavená klimatizací a odpruženou sedačkou.

Traktor je vybaven čelním nakladačem Trac Lift 240 SL s 
nakládací výškou až 3570 mm.
Model 5075M pana Váchy má 3 hydraulické okruhy, ramena
kategorie II a polohovatelný závěs.

PODĚKOVÁNÍ

Nový traktor si pan Vácha zakoupil prostřednictvím našeho obchodního zástupce Ing. Tomáše Marka a přebral si jej na našem středisku Habry, kde jej zaškolil náš produktový specialista Václav Cihlář. Servisně bude traktor spadat pod naše středisko Ovčáry, které se nachází nedaleko Kolína. Tímto velice děkujeme za důvěru v nás vloženou při nákupu nového traktoru, přejeme spoustu dobře odvedené práce a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ