Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předseťová příprava s novou soupravou v ZDV Krchleby

V průběhu března jsme našemu váženému zákazníkovi ZDV Krchleby, a.s. předali dva nové stroje, které spolu nyní tvoří soupravu při předseťové přípravě. Jedná se o traktor John Deere 8320R s převodovkou PowerShift a širokozáběrový předseťový kompaktor Swifter SE 10000 od výrobce Bednar FMT, které jsme zachytili v půlce dubna při přípravě půdy před setím kukuřice. 

ŽLUTOZELENÝ STROJOVÝ PARK

Podnik ZDV Krchleby, a.s. obhospodařuje přes 3000 hektarů orné půdy v okolí Krchleb, kde podnik sídlí. V rámci rostlinné výroby se zde pěstují především ozimé i jarní obilniny, ozimá řepka, kukuřice, vojtěška i cukrová řepa. V živočišné výrobě se podnik zaměřuje na produkci mléka. Co se týče traktorů, dominuje ve strojovém parku žlutozelená. Podnik vlastní John Deery jak kolové, tak i jeden pásový 9630T. Nejnovějšími přírůstky je například 8335R z roku 2013, 6210R z roku 2014 a nyní přibyl další traktor z řady 8R a to model 8320R. Ani Swifter SE 10000 není prvním zakoupeným strojem od výrobce Bednar FMT, v minulém roce jej předběhl Mulcher MM 7000.

 V roce 2014 jsme do podniku dodali traktor 6210R.  Téhož roku začal v Krchlebech pracovat i Mulcher MM 7000.

NOVÁ SOUPRAVA PŘI PŘEDSEŤOVÉ PŘÍPRAVĚ

Již v březnu 2015 byl strojový park doplněn o silný polní traktor John Deere 8320R a širokozáběrový předseťový kompaktor Swifter SE 10000, které jsme dodali prostřednictvím našeho obchodního zástupce Ing. Tomáše Marka ze střediska Habry. Traktor 8320R je v rámci řady 8R třetím nejsilnějším modelem. Má šestiválcový motor o jmenovitém výkonu 320 koní, dvě turbodmychadla a vstřikování CommonRail. Převodovka PowerShift nabízí 16 stupňů vpřed a 5 vzad, samozřejmostí je elektronicky ovládaný reverzor. Krchlebský 8320R je mimo jiné vybaven například kabinou se sedačkou de Luxe, dotykovým displejem a čtyřmi hydraulickými okruhy. Pneumatiky jsou od výrobce Michelin s označením Axiobib, vzadu s rozměry 710/70R42 a vpředu 600/70R30. Swifter SE 10000 je předseťový kompaktor se záběrem 10 metrů, který dokáže připravit seťové lůžko během jediného přejezdu. Tato modelová řada je charakteristická unikátní konstrukcí skládání stroje směrem dopředu, čímž jsou zajištěny kompaktní přepravní rozměry. Soupravu jsme zachytili nedaleko Nové Lhoty u Čáslavi při přípravě půdy před setím kukuřice, které v té době již vrchlolilo. 

 V rámci řady 8R je model 8320R třetí nejsilnější traktor.  Swifter SE se záběrem 10 metrů zaručuje vysoké denní výkony.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme vedení podniku za dlouholetou spolupráci a projevenou důvěru při nákupu techniky. Doufáme, že nová souprava bude pracovat efektivně a bude co nejvíce přispívat k prosperitě podniku.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ