Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí kombajn T660 HM v regionu Východ

Tento rok je v našem regionu Východ v provozu předváděcí sklízecí mlátička John Deere T660 se svahovým vyrovnáním HillMaster a lištou 625R o záběru 7,6 metrů. Akutálně se pohybuje na Kutnohorsku, kde sklízí řepku. Poté bude pokračovat v rámci své DEMO TOUR 2015 k zákazníkům svého domovského střediska Helvíkovice.

SVAHOVÉ VYROVNÁNÍ A PRÉMIOVÁ KABINA

Sklízecí mlátička T660 s 6-ti vytřásadly o celkové aktivní separační ploše 3.36 m2 má plynulý a přímý tok hmot, který je jemný k zrnu i slámě, prostornou kabinu a výkonný motor. Náš předváděcí model má navíc svahové vyrovnání HillMaster, který automaticky vyrovnává celou sklízecí mlátičku na svazích se sklonem až 15%. Dále je mimo jiné vybaven třírychlostní tlačítkovou převodovkou, prémiovou kabinou se vzduchem odpruženou sedačkou, zásobníkem 11 000 litrů a výsypníkem dlouhým 6,1 metrů. Žací vál s označením 625R má záběr 7,6 metrů a pro sklizeň řepky je vybaven bočními děliči.

 
Náš předváděcí kombajn T660 HM bude sklízet úrodu v našem
regionu Východ v rámci DEMO TOUR 2015.
Zleva: Ing. Jan Sixta - agronom podniku, Jan Seiler a Aleš
Hrstka - obsluhy kombajnu

PŘEDVÁDĚNÍ NA KUTNOHORSKU

Jednu z prvních zastávek má naše T660 HM na Kutnohorsku u našeho zákazníka ZOD Úmonín, kde se aktuálně sklízí řepka. Náš kombajn jsme po zaškolení svěřili do rukou zkušených obsluh pana Jana Seilera a Aleše Hrstky, kteří jezdí na domácích mlátičkách. Po nějakém čase stráveném v T660 chválí především svahové vyrovnání a prostornou kabinu. Se strojem je spokojený i agronom podniku Ing. Jan Sixta. V nejbližších dnech se kombajn bude v rámci své DEMO TOUR 2015 stěhovat na své domovské středisko Helvíkovice, kde jej budeme dále předvádět. O dalších zastávkách Vás budeme informovat.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ