Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí Kramer při stohování balíků

V roce 2016 jsme na našem středisku Habry provozovali předváděcí nakladač s teleskopickým ramenem KL35T značky Kramer, kterou naše společnost zařadila do svého sortimentu právě v roce 2016. Jak si stroj vedl při stohování velkých hranatých balíků si můžete prohlédnout na videu i ve fotogalerii.

STROM PRAHA a.s. - OFICIÁLNÍ DOVOZCE STROJŮ KRAMER DO ČR

Od září 2016 se naše společnost oficiálně stala výhradním dovozcem zemědělských nakladačů a teleskopických manipulátorů značky Kramer. Jedná se o německého výrobce, který má více než 50 let zkušeností v oblasti strojů pro stavební průmysl a nyní svou techniku nabízí i zemědělcům. V celé naší prodejní síti tak našim zákazníkům dodáváme stájové a kompaktní nakladače, teleskopické manipulátory, kolové a teleskopické nakladače Kramer. Stroje vynikají především velice kvalitním zpracováním, spolehlivostí a výbornou manévrovatelností. Více ZDE.

Výhody techniky Kramer jsme připraveni demonstrovat přímo v praxi, a proto jsme měli v sezóně k dispozici předváděcí stroje. DEMO model Kramer KL35T (aktuálně v nabídce již novější KL35.8T) jsme předvedli na středisku Habry na Havlíčkobrodsku při stohování velkých hranatých balíků po našem předváděcím lisu John Deere L1534.

DEMO model KL 35T byl nasazen při stohování balíků.  Kabina nakladačů Kramer nabízí obsluze veškěrý komfort.

DEMO MODEL V AKCI

Předváděcí model Kramer KL35T patří mezi kolové nakladače s teleskopickým ramenem. Tyto nakladače mají konstrukci pevného (neděleného) rámu. Manévrování tedy probíhá pomocí všech řiditelných kol a krabího chodu, není tedy prováděno kloubovou (dělenou) konstrukcí. To znamená neměnnou nosnost během celého rejdu, kdy je těžiště stále ve stejné poloze. Nakladače také mají jeden z nejmenších poloměrů otáčení ve své třídě. Kramer dále nabízí rychlost až 40 hm/hod a samozřejmě registraci pro provoz na silnici. Model KL35T, který si můžete prohlédnout přímo v akci na videu i fotografiích, má čtyřválcový motor Deutz o výkonu 75 koní. Pohon je řešen hydrostatem. Více informací o celém sortimentu Kramer najdete ZDE, nebo můžete rovnou kontaktovat vašeho obchodního zástupce.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ