Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí lis L1534 v akci v regionu Východ

Celé léto je v provozu předváděcí lis na hranaté balíky John Deere L1534 v agregaci s traktorem John Deere 7310R, který má v režii náš DEMO Team. Jeho zastávky po celé ČR jste mohli sledovat online na webu www.demotour.cz, nyní vám přinášíme fotogalerii a sestřih videí z předváděcích akcí z našeho regionu Východ.

CHRUDIMSKO A VYSOČINA

Naše DEMO souprava se v letošní sezóně pohybovala převážně na Moravě, navštívila ale i Jižní a Střední Čechy. K nám na Vysočinu se přesunula zhruba v půlce srpna a odtud se přesunula i na Chrudimsko. Právě na těchto místech jsme pořídili fotografie a videa lisu v akci, které si nyní můžete prohlédnout. A jak je náš předváděcí lis vybaven? Lisovací komora, která tvoří jádro celého lisu, produkuje balíky o rozměru 90x120, uvnitř pracuje píst rychlostí 46 zdvihů za minutu. Sláma se do lisu dostává pomocí sběrače s hydraulickým zvedáním o šířce 230 cm s pěti hroty a pozinkovanými prsty a vkládacího ústrojí MaxiCut HC23, které je vybaveno řezáním. Kontrola utužení spočívá na čtyřech tlakových hydraulických válcích, vázání zajišťuje systém dvojitého vázání se šesti vazači, jehož čištění probíhá vzduchem prostřednictvím dvou ventilátorů. Do úložného prostoru se vejde až 30 cívek motouzu. Lis tento rok agregujeme s traktorem John Deere 7310R, který má jmenovitý výkon 310 koní, převodovku AutoPower a prémiovou výbavu - například sedačku Active Seat, navigační systém AutoTrac se signálem SF1, pracovní LED osvětlení a mnoho dalšího.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ