Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí lis na hranaté balíky L1534 v akci

V plném nasazení je nyní náš předváděcí lis na hranaté balíky John Deere L1534 a to na Jižní Moravě, kde již začala sklizeň ozimých ječmenů. Lis je horkou novinkou pro tento rok a abychom jeho přednosti předvedli v plné parádě, agregovali jsme jej s traktorem John Deere 7230R. V galerii a na videu si můžete soupravu prohlédnout i vy.

DEMO L1534

Náš předváděcí model L1534 má sběrač s hydraulickým zvedáním o šířce 230 cm s pěti hroty a pozinkovanými prsty. Vkládací ústrojí MaxiCut HC23 je vybaveno řezáním s 23 noži. V lisovací komoře, která lisuje materiál do balíků o rozměru 90x120, pracuje píst rychlostí 46 zdvihů za minutu. Kontrola utužení spočívá na čtyřech tlakových hydraulických válcích. Vázání zajišťuje systém dvojitého vázání se šesti vazači, jehož čištění probíhá vzduchem prostřednictvím dvou ventilátorů. Do úložného prostoru se vejde až 30 cívek motouzu. 

 Lis jezdí v agregaci s traktorem John Deere 7230R.  Model L1534 lisuje materiál do balíků o rozměru 90x120.

LISOVÁNÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ

První zastávkou naší DEMO TOUR 2015 je středisko Velké Bílovice v regionu Morava, kde se lisuje ječná sláma našemu zákazníkovi ZEMAS a.s. Čejč. Tento podnik, který obhospodařuje 3 100 hektarů, má model L1534 již objednán a v nejbližších dnech by měl nový lis dorazit. Obsluhu naší DEMO soupravy zajišťuje tým z našeho střediska Habry - vedoucí obchodu Josef Hamsa a produktový specialista Václav Cihlář. Pokud i vy uvažujete o koupi lisu na hranaté balíky a chcete vidět práci modelu L1534 přímo ve vašich podmínkách, kontaktujte svého obchodního zástupce.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ