Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí řezačka 8300i při přímé sklizni GPS

DEMO Tour s naší předváděcí samojízdnou řezačkou John Deere 8300i pokračuje na Královéhradecku, a to při přímé sklizni GPS s kukuřičným adaptérem Kemper. V době focení se sklízelo velké pole přímo u sídla podniku, kde se stroj předváděl. Jako odvozy sloužilo několik domácích souprav traktorů s vleky, z nichž jeden byl nový traktor John Deere 6100MC.

DEMO TOUR NA KRÁLOVÉHRADECKU

Na Královéhradecku se naše řezačka v rámci svého DEMO Tour ukázala v akci poprvé, n aši zákazníci z Pardubicka a Královehradecka si ji ale mohli prohlédnout již v květnu na představení v Křični a Králíkách. Tentokrát ale vyjela přímo do pole, a to rovnou při přímé sklizni metodou GPS s adaptérem Kemper, který je využíván především při sklizni silážní kukuřice. S úspěchem jí ale lze uplatnit právě při sklizni celých zelených rostlin například žita či tritikale(hybrid žita a pšenice), které se následně silážují a výsledný produkt lze využít pro krmné účely, či pro bioplynovou stanici. O perfektní předvedení stroje se starají naši zkušení DEMO jezdci - od nastavení stroje dle podmínek a plodin, po ukázku všech systémů a možností stroje, až po finální zhodnocení sklizně.

Jako odvoz sloužil mimo jiné i nový traktor 6100MC. Celé předvedení stroje má na starost náš DEMO Team.

TECHNICKÉ PARAMETRY 8300i

Naší DEMO řezačku 8300i jsme Vám představili již několikrát, ale základní výbavu této horké novinky pro rok 2016 Vám připomeneme i nyní. Model 8300i je vybaven šestiválcovým motorem o objemu 13,5 litru a jmenovitém výkonu 453 koní, má automatickou převodovku ProDrive a vysoce komfortní kabinu, která má navíc 30% zasklené plochy oproti starší řadě. Stroj má navíc také balíček LED pracovního a servisního osvětlení. Kvalitní řezanku zajišťuje řezací buben, který má v případě našeho modelu 56 nožů. Vysoké kvality řezanky je dosahováno i pomocí systému HarvestLab, který sleduje vlhkost, výnos a složení. Náš model lze dle sklízeného materiálu vybavit sběračem Pick-Up o záběru 3 metry v případě senáže, v kukuřice a v případě právě GPS pak přichází na řadu osmiřádkový Kemper. Velkou novinkou, která řidiči ušetří více než 6000 stisknutí tlačítka za den, je systém Active Fill Control (AFC) - automatický inteligentní plnící systém.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ