Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předváděcí traktor 6195M je v plném nasazení

Na středisku Habry máme v provozu předváděcí traktor John Deere 6195M se skvělou výbavou. Tento nový model přináší maximální komfort díky převodovce CommandQuad Plus, nižší servisní i provozní náklady, vyšší výkon a zároveň osvědčený standard pevného rámu. Jak si vedl při nasazení v senážích si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

VŠESTRANNÝ TRAKTOR

Traktor John Deere 6195M je nejsilnější model z řady 6M, jehož robustní kontrukce s celorámovým podvozkem jej předurčuje k všestrannému využití v dopravě i na poli. Srdcem traktoru je šestiválcový motor o objemu 6,8 l a jmenovitém výkonu 195 koní, který využívá technologii 2stupňového přeplňování. Motor splňuje emisní normu IV, a to díky použití kombinace systému EGR, filtru pevných částic a procesu selektivní katalytické redukce SCR. V rámci řady 6M lze traktory vybavit několika převodovkami, avšak jedině CommandQuad Plus nabízí pro modely 6M automatické řazení nejen rychlostních stupňů, ale i jednotlivých skupin mezi sebou. 

Nová převodovka CommandQuad Plus EcoShift 20/20 umožňuje manuální i automatický režim řazení, jako jediná převodovka
ze všech quadových dokáže automaticky řadit rychlostní stupně i samotné skupiny mezi sebou. EcoShift pak přináší snížení
otáček motoru na 1600 ot./min. při dosažení nejvyšší přepravní rychlosti 40 km/hod.

JEDINEČNÁ PŘEVODOVKA A SKVĚLÁ VÝBAVA

Náš předváděcí model 6195M je opravdu skvěle vybaven, abychom našim zákazníkům dokázali předvést všechny výhody a možnosti této řady. Největší zásluhy na komfortu ovládání traktoru má především jedinečná převodovka CommandQuad s automatickým řazení stupňů i skupin bez použití spojky. V brzdovém pedálu je navíc integrovaná spojka, takže při zastavování stačí pouze brzdit. Mezi další prvky maximalizující pohodlí obsluhy patří například mechanické odpružení kabiny, hydraulické odpružení přední nápravy a samozřejmě prostorná kabina. Ta je vybavená novou přístrojovou deskou, ergonomickou konzolí ovládání, sedačkou s bočním tlumením, klimatizací a mnoho dalšího.

Model 6195M je připraven k všestrannému nasazení. My jsme jej předváděli především v dopravě, na fotograficích si traktor můžete 
prohlédnout v agregaci s návěsem Annaburger při odvozu senáže.

NASAZENÍ V DOPRAVĚ

Zatím jsme DEMO traktor předváděli u našich zákazníků především v dopravě, kde se velice osvědčil. Dočasné obsluhy traktoru si velice chválili pohodlí   ovládání, přiznivá byla i spotřeba paliva. 

Více parametrů traktorů řady 6M najdete v prospektu KLIKNĚTE ZDE.

Pokud máte zájem o předvedení traktoru John Deere 6195M přímo ve vašich podmínkách, kontaktujte svého obchodního zástupce KLIKNĚTE ZDE.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ