Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Předvádíme lis na kulaté balíky John Deere 960

V našem regionu Východ je v provozu další předváděcí stroj, a to lis na kulaté balíky John Deere 960, který lisuje díky své revoluční konstrukci balíky s vysokou hustotou a při vykládání je až třikrát rychlejší než lisy s konvenční těžkou bránou. V agregaci s traktorem John Deere 6130R jej aktuálně předvádíme u zákazníků našeho střediska Helvíkovice.

ŔADA LISŮ 900

Řada lisů 900 byla představena v roce 2012 a přinesla zcela novou, revoluční koncepci. Lisy mají celorámovou konstrukci a uvnitř je nezávislá balící komora. Všechny komponenty jsou tak uloženy uvnitř rámu, tedy mimo nápor a přetěžování. Uvnitř balící komory jsou dva široké nekonečné pásy, které pohání tři válce, z nichž jeden je startovací a je opatřen čistícími škrabkami.  Boční clony komory jsou posuvné a při vykládání balíku se vychýlí do stran, aby se balík nepřilepil a bez problémů vypadl.  Velikost a hustota balíku jsou nastavitelné z kabiny traktoru, samozřejmostí je volba měkkého jádra. Sběr hmoty zajišťuje sběrač PickUp o šířce 2,2 m a 5 vyztužených prstů s pomalým chodem, případné odstranění ucpávek řeší výklopné dno s hydraulickým zvedáním a nastavitelným dorazem. Vkládání pak zajišťuje rotor se sbíhajícími šneky na jedné hřídeli, na výběr je vkládání RotoFlow bez řezání a nebo MaxiCut se 13ti či 25 noži.

Lis vyžaduje min. výkon traktoru 100 koní, což John Deere
6130R se svými 130 koňmi splňuje více než dostatečně.
V rámci své DEMO Tour 2016 se lis předvádí především u
zákazníků  našeho střediska Helvíkovice.
 
DEMO TOUR 2016

Soupravu traktoru s lisem 960 provozuje naše středisko Helvíkovice a v rámci své DEMO Tour je předváděna především u zdejších zákazníků. Středisko Helvíkovice a sesterské středisko Šumperk mají ve své péči okresy Svitavy, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Šumperk a Jeseník. Zákazníkům zajišťují jak prodej techniky značky John Deere, Bednar FMT, Kuhn a další, tak i kvalitní servis a prodej náhradních dílů.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ
Foto: Pavel Boštík, prodejce zemědělské techniky - středisko Helvíkovice