Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Přepravníky balíků Pronar T026 v ZEMKO Kožlí

Pronar T026 je třínápravový přepravník na balíky, který vyniká velkou ložnou plochou, spolehlivostí a kvalitním provedením. Právě tento model jsme v červenci tohoto roku dodali do společnosti ZEMKO Kožlí, a.s., a to rovnou dva kusy. Při přepravě hranatých balíků ke stohu jsme jej zachytili na středisku živočišné výroby v Hněvkovicích.

DOPRAVA BALÍKŮ Z POLE

Společnost ZEMKO Kožlí, a.s. hospodaří v okolí obce Kožlí nedaleko Ledče nad Sázavou, a to na zhruba 1850 hektarech půdy. V rámci rostlinné výroby se podnik zaměřuje na pěstování řepky, máku, obilí, brambor a krmných plodin. Má také velmi rozsáhlou živočisnou výrobu, která zahrnuje chov skotu a prasat. Ročně tak musí vyproduktovat nejen kvalitní krmivo, ale rovněž i dostatek podestýlky. Pro tyto potřeby se vedení rozhodlo zakoupit lis na hranaté balíky John Deere L1534, které dodalo naše středisko Habry. Na následnou dopravu balíků z pole jsme pak do Kožlí dodali dva přepravníky Pronar T026.

V ZEMKO Kožlí a.s. agregují Pronar T026 s traktorem John Deere 6125R.

MODEL PRONAR T026

Model T026 od polského výrobce Pronar je třínápravový přívěs, který je určený převážně na přepravu kulatých a hranatých balíků či palet. Mezi jeho charakteristiku patří například odpružení parabolickými pery, velká ložná plocha a šířka dimenzovaná na přepravu palet. Přední a zadní čelo je vysoké 1640 mm, je zcela sklopné a snadno demontovatelné.  Podlaha je silná 3 mm s kvalitním vyvařením, brzdy jsou pneumatické, dvou-okruhové. Nosnost modelu T026 je 13 720 kg a ložná plocha má 24 m2. V ZEMKO Kožlí, a.s. jsou oba modely určené především pro dopravu hranatých balíků, kterých lze dle způsobu nakládky naložit až 27. 

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme vedení podniku za dlouholetou spolupráci a důvěru v nás vloženou při nákupu techniky, tímto přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novými stroji.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ