Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Siláže na Vysočině s DEMO řezačkou

Naše předváděcí řezačka John Deere 8300i je v plném nasazení při sklizni silážní kukuřice s osmiřádkovým adaptérem 360 Plus. Tentokrát Vám přinášíme fotografie a video ze siláží na Vysočině, konkrétně u našeho zákazníka na Žďársku. Na odvoz sloužilo několik domácích souprav traktorů s vozy a mezi nimi i nový traktor John Deere 6170R.

DEMO TOUR 2016

V rámci své DEMO Tour, které probíhalo po celém území ČR, sklízela naše nová předváděcí řezačka senáže i GPS. Nyní se naplno vrhla do sklizně silážní kukuřice, která je v našich podmínkách asi tím největším důvodem, proč si podniky samojízdné řezačky pořizují. Ať už je výsledná siláž použita pro krmné účely, nebo pro potřeby bioplynových stanice, kvalita musí být vždy co nejvyšší. Zároveň musí sklizeň proběhnout co nejrychleji, stroj musí být spolehlivý, jeho provoz úsporný a obsluha by měla mít co nejlepší komfort. Vysokou kvalitu řezanky zajišťuje řezací buben, který má v případě našeho předváděcího modelu 56 nožů. Dále pak systém HarvestLab, který sleduje vlhkost, výnos a složení. Zrnový procesor KernelStar, který má ve srovnání s klasickými drtícími válci o 270% větší pracovní plochu, se pak postárá o dokonalé zpracování zrna.

Naše řezačka už zvládla během své DEMO Tour senáže, GPS a
nyní i siláže.
Plnící systém Active Fill Control ušetří obsluze více než 6000
stisknutí tlačítka za den. 

TECHNICKÉ PARAMETRY MODELU 8300i

Naše předváděcí řezačka s označeném 8300i má šestiválcový motor o objemu 13,5 litru a jeho jmenovitý výkon je 453 koní, maximální výkon pak činí 490 koní. Motor je nově uložen podélně, aby bylo dosaženo lepšího proudění vzduchu a tím i lepšího chlazení. Zároveň je dosaženo i lepšího rozložení hmotnosti. Převodovka je plně automatická dvourozsahová ProDrive. Kabina nového modelu má navíc 30% zasklené plochy pro ještě lepší viditelnost, je velice pohodlná a ovládání je shodné s ostatními novými stroji John Deere. Náš demo stroj je navíc vybaven LED pracovním a servisním osvětlením. Kromě jiného je řezačka vybavena i novým systémem Active Fill Control (AFC) - automatický inteligentní plnící systém, který řidiči ušetří více než 6000 stisknutí tlačítka za den. Obsluha může určovat stupeň naplnění, způsob plnění a navíc vše sledovat na monitoru. 

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ