Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sklizeň ječmene s John Deere W440

V polovině července jsme do podniku AgroHonz s.r.o., který hospodaří na Kolínsku, předali sklízecí mlátičku John Deere W440 s žací lištou 319R o záběru 5,7 metrů. Nyní jsme stroj zachytili v akci při sklizni ječmene nedaleko obce Dolní Chvátliny. Jak si vytřásadlová mlátička o výkonu 253 koní v boji o zrno vedla si můžete prohlédnout ve fotogalerii i na videu.

MODEL W440 V AGROHONZ

Sklízecí mlátička John Deere W440, kterou do podniku dodalo naše středisko Habry a servisovat jí bude středisko Ovčáry, je nejsilnějším zástupcem takzvané malé řady W. Pohání jí šestiválcový motor o objemu 7,4 litru, výkon motoru je 253 koní. Stroj je vybaven převodovkou s mechanickým řazení tří stupňů. Mlátící buben je široký 1330 mm a po svém obvodu má 8 mlatek, osvědčený vytřásadlový systém je vybavený šesti vytřásadly z nerezové, vysoce odolné oceli. Spodní síta mají velkou plochu a tím se minimalizují ztráty, nastavitelná deska síta pak zaručuje čistuto zrna i v nejnáročnějších podmínkách. Vyšší výkonnost mlátičky zajišťují domlacovač se separátorem. Zásobník zrna je u tohoto konkrétního modelu 7 600 litrů, mlátička je také vybavená drtičem slámy s 52 noži. Žací lišta, kterou jsme dodali i s podvozkem, nese označení 319R a má záběr 5,7 metrů. Komfort a příjemné pracovní prostředí zajišťuje pohodlná, tichá kabina s intuitivním ovládáním všech funkcí mlátičky.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ