Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sklizeň silážní kukuřice s DEMO řezačkou 8300i

Sklizeň silážní kukuřice již máme za sebou a naše předváděcí samojízdná řezačka John Deere 8300i tak dokončila své DEMO Tour 2016. Nyní vám přinášíme fotogalerii a video z jedné z posledních zastávek, a to z okresu Havlíčkův Brod, tedy z oblasti působiště našeho střediska Habry, kde sídlí náš demo team. 

DEMO TOUR BYLA ÚSPĚŠNÁ

Samojízdné řezačky John Deere řady 8000 byly na začátku roku 2016 horkou, dlouho očekávanou novinkou. Start naší předváděcí tour tedy budil velkou pozornost, fanoušci a zemědělci z celé České republiky náš (a další předváděcí modely z řady 8000) stroj bedlivě sledovali. Náš model 8300i byl po celou dobu v režii speciálního DEMO teamu pod vedením pana Josefa Hamsy a své sídlo měl na středisku Habry. Určený byl k předvádění v regionu Východ a Morava, za celou sezónu zvládl sklidit okolo 1 200 hektarů senáží a GPS a 700 hektarů silážní kukuřice, to vše u zhruba 25 zákazníků právě z těchto regionů. DEMO Tour 2016 byla velice úspěšná a model 8300i ukázal své největší přednosti - výkonnost, spolehlivost, komfort, úspornost a hlavně schopnost produkovat řezanku v té nejlepší kvalitě. Nyní si můžete prohlédnout video a fotogalerii z jedné z posledních zastávek našeho předváděcího stroje v tomto roce, a to při sklizni silážní kukuřice u našeho významného zákazníka v okrese Havlíčkův Brod.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ