Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Školení prodejců na lisy a kombajny v Choťovicích

Ve dnech 3.-4.8.2016 jsme v Choťovicích u Žehuně uspořádali školení pro naše prodejce, a to na lisy na kulaté balíky a sklízecí mlátičky řady T. Školení vedli produktoví manažeři Ing. Filip Nikl, Mgr. Jiří Ptáčník a specialista Farmsight Ing. Ondřej Perlík, teoretická část probíhala v hotelu Na Farmě a v odpoledních hodinách proběhla i praktická část přímo na poli, kde se lisovala senáž i sláma.

SKLÍZECÍ MLÁTIČKY ŘADY T

V první dopolední části proběhlo školení na sklízecí mlátičky John Deere nové řady T, které vedl produktový manažer Mgr. Jiří Ptáčník. Teoretická část proběhla v konferenční místnosti v hotelu a byla zaměřená na základní představení stroje, hlavních inovací a změn na nové řadě. Další část se věnovala odvětví FarmSight se zaměřením na služby aplikovatelné na sklízecí mlátičky, kterou vedl náš specialista Ing. Ondřej Perlík. Poté se skupina školených a školitelů přesunula před budovu, kde byl připraven náš DEMO kombajn model T670, zde bylo vše názorně ukázáno a předvedeno přímo na stroji. Připraven k prohlédnutí a vyzkoušení byl i zbrusu nový přijímač StarFire 6000.

Školení bylo rozděleno na teoretickou i praktickou část, která 
zahrnovala ukázky přímo na stroji - na modelu T670.
Produktový manažer Mgr. Jiří Ptáčník na školení představil
nový přijímač StarFire 6000.

LISY NA KULATÉ BALÍKY

V odpolední části se naši prodejci školili na lisy na kulaté balíky, celý program probíhal na poli přímo u strojů. Připraveny byly tři soupravy - traktor John Deere 6M s lisem F440M, tedy model s pevnou komorou. Další soupravu tvořil traktor John Deere 6M s lisem s variabilní komorou 854 a třetí byla souprava 6R s lisem 960. Produktový manažer Ing. Filip Nikl nejdříve všechny řady představil a popsal principy funkce, uvedl všechny výhody a hlavní komponenty ukázal přímo na strojích. Praktickou část zahrnovalo lisování senáže i slámy a výsledné zhodnocení kvality balíků.

 

Prodejci si mohli prohlédnout balíky senáže i slámy z každého
lisu.
Produktový manažer Ing. Filip Nikl představil podrobně všechny
řady lisů na kulalé balíky.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ