Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Souprava na údržbu areálu psychiatrické nemocnice

Na začátku tohoto týdne jsme předali soupravu traktoru John Deere 5085M s čelním nakladačem Trac-Lift a návěsem ZDT Nové Veselí, která bude sloužit při letní i zimní údržbě areálu Psychiatrické nemocnice Havlíkův Brod. Stroje oficiálně převzal vedoucí provozně-technického útvaru Ing. Vladimír Jaščeg a zaměstnancům, kteří budou stroje obsluhovat, jsme vysvětlili údržbu i ovládání.

ZIMNÍ I LETNÍ ÚDRŽBA

Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod poskytuje zdravotní péči a léčbu v několika oborech psychiatrie a disponuje více než 700 lůžky. Rozsáhlý areál se nachází v severozápadní části Havlíčkova Brodu a jeho údržbu zajišťuje provozně-technický útvar pod vedením Ing. Vladimíra Jaščega. Do strojového parku, který mimo jiné zahrnuje profi sekačky a starší traktor s čelním nakladačem, nyní pořídili na základě výběrového řízení nový traktor John Deere 5085M s čelním nakladačem Trac-Lift SL 240 a třístranný sklápěcí návěs ZDT Nové Veselí NS 3. Souprava bude sloužit při letní i zimní údržbě areálu, zapojí se i do práce okolo koní, které v nemocnici chovají za účelem hipoterapie.

Soupravu tvoří traktor John Deere 5085M, čelní nakladač
Trac-Lift SL 240 a návěs ZDT Nové Veselí NS 3.
Náš produktový specialista Václav Cihlář vysvětluje
zaměstnancům nemocnice údržbu a obsluhu.

ŽLUTOZELENÁ SOUPRAVA

Stroje do nemocnice dodalo naše středisko Habry prostřednictvím obchodního zástupce Ing. Aleše Hejkala, který se specializuje na komunální a zahradní techniku. O předání se postaral náš produktový specialista Václav Cihlář, který zaměstnancům vysvětlil základní údržbu a obsluhu strojů. Traktor John Deere 5085M má jednoduché ovládání, převodovka je plně synchronizovaný PowerRevers se 16ti stupni vpřed i vzad, reverzor je elektricky ovládaný. Čtyřválcový motor má výkon 85 koní, turbodmychadlo, vstřikování CommonRail a systém vnější recirkulace spalin EGR s filtrem pevných částic DPF. Kabina s klimatizací má mechanicky odpruženou sedačku a střešní okno pro lepší výhled na čelní nakladač. 

Přejeme bezproblémový provoz soupravy a spoustu úspěšně odvedené práce.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ