Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Souprava na údržbu areálu spediční firmy

V listopadu 2016 proběhlo na našem středisku Habry předání soupravy traktoru John Deere 3033R s příslušenstvím, kterou zakoupila společnost zabývající se nákladní dopravou, spedicí a logistikou Expedis spol. s.r.o. Spolu s traktorem jsme dodali čelní nakladač, radlici, sypač, zametač a mulčovač. Souprava bude sloužit k zimní i letní údržbě areálu firmy.

KOMPAKTNÍ TRAKTOR, ŠIROKÁ ŠKÁLA VYUŽITÍ

Soupravu traktoru s příslušenstvím dodalo do společnosti Expedis spol. s.r.o. naše středisko Habry, a to prostřednictvím našeho prodejce Ing. Aleše Hejkala, který se specializuje přímo na zahradní a komunální techniku. Základem soupravy je kompaktní traktor John Deere 3033R, který má výkon 24 kW a hydrostatickou převodovku. Již v základní výbavě má traktor celou řadu pokročilých prvků, které jej předurčují k celé škále využití v létě i v zimě. Ve firmě Expedis bude traktor zastávat práci při údržbě výrobního a spedičního areálu. Dodán byl spolu s čelním nakladačem John Deere H165. Další příslušenství pak zahrnuje radlice Matev, dále pak sypač rovněž od značky Matev, zametací kartáč od tuzemského výrobce Agrometall a mulčovač Peruzzo Koala. Tímto děkujeme vedení firmy za důvěrou v nás vloženou při nákupu techniky a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce s novou soupravou.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ