Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Souprava na údržbu městyse Nové Dvory

Zleva: Prodejce Ing. Aleš Hejkal, servisní mechanik Jiří Stránský, obsluha traktoru Michal Dobřanský, starostka městyse Vanda Vöröšová, místostarosta městyse Milota Skolik

V dubnu naše středisko v Habrech předalo do městyse Nové Dvory novou soupravu na údržbu zeleně a komunikací, jejíž stěžejní částí je kompaktní traktor John Deere 2036R. Vybaven je žacím ústrojím, košem a zametačem. Fotografie z předání najdete v naší fotogalerii.

RUČNÍ SEKAČKY NAHRADILA SOUPRAVA V PLNÉ VÝBAVĚ

Městys Nové Dvory se nachází severovýchodně od města Kutná Hora a v současnosti zde žije 869 obyvatel. Od roku 1990 jsou Nové Dvory vyhlášeny městskou památkovou zónou a městys je tak častým cílem turistů. Obecní zeleň a místní komunikace byly až dosud udržovány prostřednictvím ručních sekaček a nářadí, což již nebylo dostatečné. Zastupitelstvo obce v čele se starostkou Vandou Vöröšovou tedy rozhodlo o koupi nové soupravy, která zvládne vše obstarat rychleji a pro obsluhu komfortněji. Na základě nabídky našeho prodejce zahradní a komunální techniky Ing. Aleše Hejkala v Nových Dvorech zvolili právě kompaktní traktor John Deere 2036R s plnou výbavou.

 

Traktor 2036R je vybaven žacím ústrojím, košem a zametačem.

KOMPAKTNÍ KOMUNÁLNÍ TRAKTOR JOHN DEERE 2036R

Traktory řady 2R jsou určené zejména pro komunální sféru, údržbu parků, sportovišť či pro drobné hospodáře. Model 2036R má vznětový kapalinou chlazený tříválec se jmenovitým výkonem 36 koní. Je vybaven hydrostatickou převodovkou se dvěma rozsahy a jeho maximální rychlost dosahuje 26 km/h. Pracovištěm obsluhy je prostorná kabina se vzduchem odpruženým sedadlem. Traktor má robustní nápravy, pohon všech kol a tříbodový závěs. Model, který jsme dodali do Nových Dvorů, je vybaven žacím ústrojím, sběrným košem a zametačem.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme zastupitelstvu městyse za projevenou důvěru při nákupu techniky a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ