Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TECHAGRO 2016

Ve dnech 3.-7.4.2016 se na brněnském výstavišti konala jedna z největších výstav zemědělské techniky v Evropě a největší u nás v ČR nesoucí název Techagro. My jsme samozřejmě nemohli chybět a připravili jsme pro návštěníky velkou a velice pestrou expozici techniky, doprovodný program a atrakce, stánek s reklamními předměty i příjemné posezení na našem stánku.

DVĚ HORKÉ NOVINKY V ČELE

Jasnou dominantou naší expozice byly dvě největší novinky pro tento rok - samojízdná řezačka John Deere řady 8000i a kloubový pásový traktor John Deere 9620RX. Právě tyto dva stroje jsme vystavili v čele naší expozice, společnost jim dělal rovněž nový model samojízdného postřikovače R4040i. Kdo rád soutěží, mohl se u jedné z novinek vyfotit a po sdílení na sociální sítí Facebook se tak mohl zúčastnit naší soutěže STROMCONTEST.  Nejvíce zastoupená kategorie strojů v naší expozici byly samozřejmě traktory, na výstavní ploše byly k vidění všechny řady, tedy jak ty nejmenší traktůrky pro zahradu a komunál, tak i nejsilnější polní tahače. Nechyběla ani zahradní technika pro hobby uživatele i profesionály. V rámci naší expozice jsme připravili i zástupce všech tří aktuálně nabízených řad sklízecích mlátiček - uvnitř haly byly vystaveny modely W440 a S680i, model T660 pak návštěníci našli na venkovní ploše před halou. Sklizňovou techniku pak doplnily i lisy na kulaté a hranaté balíky, aplikační techniku reprezentoval tažený postřikovač a již zmíněný R4040i. 

V čele naší expozice dominovaly velké novinky pro tento rok - 
řezačka z řady 8000i a kloubový pásový traktor 9620RX.
Na výstavní ploše byly k vidění zástupce všech aktuálně
nabízených řad traktorů John Deere.

DOPROVODNÝ PROGRAM I ATRAKCE

Na našem stánku bylo pro návštěníky nachystáno několik atrakcí, vyzkoušet si mohli na našich simulátorech jízdu s traktorem i kombajnem, v koutku precizního zemědělství si mohli vyzkoušet ovládání displejů a připraven byl i doprovodný program sestávající z představení novinek a modní přehlídky naší nové značky oblečení Strom Fashion. V části věnované pneumatikám se točilo kolo štěstí, hned vedle byl pak vystaven náš servisní vůz a jeho vnitřní vybavení. Velkou část expozice jsme věnovali i koutku zaměřenému na rychle se rozvíjející odvětví precizního zemědělství a FarmSight, zákazníkům se věnoval i náš dotační poradce. Naši fanoušci si pak mohli zakoupit reklamní předměty ve stánku StromShop. Velkou pozornost poutaly i naše tzv. testimoniály - fotografie našich zákazníků s jejich stroji doplněné o citaci či hodnocení. Ve fotogalerii najdete některé z našich zákazníků, kteří si svou fotografii podepsali. Samozřejmostí bylo také příjemné posezení a občerstvení pro naše zákazníky, které se nacházelo v horní i dolní části našeho stánku a kde naše hosty obsluhovaly milé hostesky.

V rámci doprovodného programu jsme představili novou
kolekci oblečení Strom Fashion.
Velkou pozornost poutaly naše testimoniály, někteří zákaznici si
svou fotografii na Techagru i podepsali.

BEDNAR FMT A KUHN

Hned vedle našeho stánku se nacházela expozice tuzemského výrobce techniky a našeho významného obchodního partnera Bednar FMT.  Zde si mohli návštěvníci prohlédnout téměř celé portfolio nabízené techniky na zpracování půdy, setí, aplikaci hnojiv a mulčování, několik strojů bylo k viděné i ve venkovní expozici jako například širokozáběrový diskový podmítač SWIFTERDISC XE 14000 o pracovním záběru 14 metrů. Na výstavě byl také představené nový nesený diskový podmítač ATLAS AN 3000 s průměrem disků 620 mm. Další značkou, kterou v rámci naší sítě dodáváme, je francouzský výrobce Kuhn, proto v naší fotogalerii najdete i snímky z expozice Kuhn Centra.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, přátelům, obchodním partnerům, rodinám i fanouškům za návštěvu. Velké díky si zaslouží i realizační tým, který se podílel na organizaci a přípravě expozice. Děkujeme i kolegům, kteří se výstavy zúčastnili a věnovali se našim zákazníkům.

Foto: Ing. Vojtěch Sopoušek, Ing. Iva Havlová