Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Technika John Deere a Bednar na polním dni Sloveč

Na pozemích podniku ZS Sloveč, a.s. se 24. září konal již 22. polní den cukrovky a kukuřice. Jedná se o předhlídku odrůd a polních pokusů, která je spojená i s výstavou techniky a právě této jsme se zúčastnili i my spolu s firmou Bednar FMT. V expozici byly k vidění kolové i pásové traktory John Deere a technika na zpracování půdy z Rychnova nad Kněžnou.

TECHNIKA BEDNAR FMT

Program polního dne zahájila prezence a to úderem deváté dopoledne, o půl hodiny později byla akce oficiálně zahájena a to úvodním slovem zástupců zúčastněných firem. V půl jedenácté přišel na řadu odborný program, který zahrnoval přehlídky odrůd, hybridů, polních pokusů a ukázky strojů. Po celou dobu konání akce byla návštěvníkům přístupná velice pestrá výstava zemědělských strojů, největší zastoupení měla s ohledem na zaměření polního dne technika pro sklizeň cukrovky a kukuřice. Na stánku Bednar FMT, který vyrábí techniku v Rychnově nad Kněžnou, si mohli návštěvníci prohlédnout především techniku pro zpracování půdy a to například polní brány se záběrem 12 metrů s označením Striegel-Pro, dále pak předseťový kompaktor Swifter rovněž se záběrem 12 metrů, diskový podnítač Atlas, dlátový pluh Terraland se záběrem 6 metrů a meziřádkový kypřič Row-Master.

Pohled na část expozice strojů na zpracování půdy od firmy
Bednar FMT.
Oblíbený předseťový kompaktor Swifter SE 12000 se záběrem
12 metrů.

KOLOVÉ I PÁSOVÉ TRAKTORY JOHN DEERE

Z techniky John Deere byly k vidění ty nejsilnější polní tahače na pásovém podvozku. Expozici vévodil zcela nový model pásového traktoru 9570RT, vystavený byl i starší model s označením 9560RT a návštěvníci si mohli prohlédnout i pásovou ,,osmičku" 8320RT. Kolové traktory reprezentoval náš předváděcí traktor John Deere 7230R, který celé léto tvořil soupravu s naším demo lisem L1534. Žlutá a zelenožlutá technika přilákala spoustu lidí a naší expozici si přišlo prohlédnout spoustu návštěvníků z řad zemědělců, odborné veřejnosti, studentů i fanoušků techniky. Tímto všem děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání na některé z dalších akcí.

 Expozici vévodil nový model pásového traktoru 9570RT. Žlutá a zelenožlutá technika přilákala spoustu lidí.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ