Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Technika John Deere v podniku ZOD Potěhy

O podniku ZOD Potěhy Vás na našich stránkách informujeme poměrně často, v jejich strojovém parku totiž najdete převážně techniku značky John Deere, kterou do podniku dodává naše středisko Habry. V následující fotogalerii si můžete prohlédnout fotky potěžských traktorů, kombajnů a další techniky přímo v akci na poli. 

STROJOVÉMU PARKU VLÁDNE ŽLUTOZELENÁ

ZOD Potěhy má výměru zemědělské půdy zhruba 3300 hektarů, na kterých pěstují obiloviny, řepku, kukuřici na zrno i siláž a také cukrovou řepu. Zabývá se i živočišnou výrobou a to chovem Holštýnského skotu a prasat. Družstvo dlouhodobě spolupracuje s naším střediskem Habry a tak ve strojovém parku jasně dominuje žlutozelená, podnik má téměř desítku traktorů John Deere a sklízecí mlátičky má čtyři. Mimo to v podniku pracují i další stroje z naší prodejní nabídky - například dopravní technika Annaburger, rozmetadlo průmyslových hnojiv Güstrower, dlátový pluh Bednar Terraland, žací stroj John Deere nebo stroje pro sklizeň píce Kuhn.

   
V podniku ZOD Potěhy vsází na dopravní techniku Annaburger, 
na fotce v netradiční zelené barvě.
Tažená rozmetadla Güstrower patří mezi špičku, v Potěhách mají
model D056, který agregují za traktor John Deere 6210R .

PŘES DESET TRAKTORŮ A ČTYŘI KOMBAJNY

V rámci techniky značky John Deere je v podniku přes deset traktorů od těch menších, až po silné polní tahače. Úrodu pak v Potěhách sklízí čtyři sklízecí mlátičky. Flotilu žlutozelených strojů také doplňuje žací kombinace John Deere.

Z traktorů najdete v podniku mimo jiné následující modely:

  • John Deere 6310, 6534, 6210R, 7530, 7720, 7820, 8220, 8330, 8420 a 8270R.

Sklízecí mlátičky:

Ve fotogalerii najdete ty nejzajímavější záběry, které jsme pořídili v roce 2013 a 2014 přímo na polích a loukách v okolí Potěh a Čáslavi. Tímto děkujeme podniku ZOD Potěhy za dlouholetou spolupráci a přejeme co nejvíce úspěšně odvedené práce nejen s technikou John Deere.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ