Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Tradiční DZKT úspěšně za námi

Ve dnech 20.-21.9.2016 proběhla na letišti v Havlíčkově Brodě tradiční akce pořádaná vydavatelstvím ProfiPress s názvem Dny zahradní a komunální techniky, které se každoročně účastníme i my. Tento rok jsme vystavovali na ploše blíže u vstupu a pro návštěníky jsme připravili pestrou expozici traktorů, sekaček a příslušenství pro zahradní i komunální sférů.

VELKÁ NÁVŠTĚVNOST

Na letiště v Havlíčkově Brodě se na tradiční DZKT sjede vždy velké množství návštěvníků. Láká je nejen pestrá škála vystavovatelů techniky, ale i doprovodný program, jako například semináře o akutálních tématech, či předvádění strojů přímo v akci. Již několik let provází výstavu poměrně nepříznivé počasí a nejinak tomu bylo i tento ročník, návštěvnost však byla i tak velká. Naší expozici jsme tento rok připravili blíže ke vstupu hned u hlavní trasy a vystavili jsme celou škálu strojů - od ručních sekaček, až po profesionální techniku. 

K vidění byly ruční sekačky i profi stroje. Stroje si mohli zákazníci důkladně prohlédnout a vyzkoušet.

NAŠE EXPOZICE

V rámci naší expozice jsme vystavili celou řadu ručních sekaček John Deere, nechyběl ani skarifikátor. K vidění byly samozřejmě i zahradní traktory, a to modely X155R a X350R. Profesionální techniku na sečení pak reprezentoval traktor John Deere X950R s kabinou. Z komunální techniky jsme na výstavní plochu připravili například traktor John Deere 3036E s čelní radlicí a rozmetadlem, dále pak model 4066R s mulčovacím ramenem a velkou pozornost budilo i naše terénní vozidlo Gator. Součástní naší expozice byla i celá řada příslušenství, jako například zametače, radlice a mulčovače. Pro návštěvníky byl na našem stánku k dispozici tým odborníků, kteří případným zájemcům stroje předvedli a popsali. Tímto děkujeme organizátorům akce za možnost vystavit naší techniku, kolegům za spolupráci a především návštěvníkům za návštěvu!

Foto: Ing. Vančurová, marketingový koordinátor - region Východ, Ing. Vojtěch Sopoušek - vedoucí divize Horní Počernice