Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Traktor John Deere 6100MC v Žárové

V Žárové nedaleko obce Velké Losiny na Šumpersku hospodaří na zhruba 200 hektarech ekologický zemědělec pan Josef Pastva, který se zabývá především chovem skotu, ovcí, koní a koz. Na podzim minulého roku zakoupil na svou farmu nový traktor John Deere 6100MC, který dodalo naše středisko Šumperk. Na fotografiích si jej můžete prohlédnout při manipulaci s balíky a při mulčování.

ZAKOUPEN V RÁMCI JD FINANCIAL

Model 6100MC má pan Josef Pastva od září 2015 a zakoupil jej v rámci akčního financování JD Financial. Stroj dodalo naše středisko Šumperk prostřednictvím obchodního zástupce Víta Žaitlika, Dis. V době naší návštěvy jsme traktor zachytili při jedné z jeho obvyklých činností - manipulace a doprava balíků na vidlích v čelní hydraulice. Ve fotogalerii je k vidění i v agregaci s naším předváděcím mulčovačem Bednar Mulcher MZ 4500, který jsme na farmu zapůjčili na konci října 2015 na mulčování nedopasků. 

Majitel traktoru pan Josef Pastva vpravo, náš obchodní zástupce
Vít Žaitlik, Dis. vlevo.
6100MC s naším předváděcím mulčovačem Bednar Mulcher
MZ 4500.

VÝBAVA

Model 6100MC má čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru se jmenovitým výkonem 100 koní, čtyři ventily na válec a turbodmychadlo s obtokovým ventilem Wastegate. Emisní normy je dosaženo systémem vnější recirkulace spalin EGR a filtrem pevných částic DPF. K výbavě traktorů řady 6MC patří například komfortní kabina s klimatizací, pneumaticky odpružená sedačka, přední poháněná náprava či třírychlostní vývodový hřídel. Stroj pana Pastvy má převodovku PowerQuad 24/24, tři vnější hydraulické okruhy, zubové čerpadlo hydrauliky 80 l/min, z volitelné výbavy pak například střešní okno, ohřev palivových filtrů a bolku motoru a agrohák.

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme za důvěru při nákupu nového traktoru a přejeme spoustu úspěšně odvedené práce.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ