Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Traktor John Deere 6125M v Petrově nad Desnou

Od března tohoto roku je u pana Stančíka v Petrově nad Desnou v provozu traktor John Deere 6125M s čelním nakladačem s označením H340. Pan Stančík se zabývá chovem skotu a traktor je nasazován především při zajištění krmení, tedy při lisování a následné manipulaci s balíky. Ve fotogalerii si můžete nakládání balíků prohlédnout.

ZAJIŠTĚNÍ KRMENÍ

Pan Stančík hospodaří na zhruba 130 hektarech v Petrově nad Desnou a zaměřuje se především na chov skotu plemene Charolais o počtu zhruba 70 kusů. Nový traktor John Deere 6125M s čelním nakladačem, který dodalo naše středisko Šumperk prostřednictvím obchodního zástupce Víta Žaitlika, DiS., je nasazován především v rámci pracovních operací zajišťujících krmivovou základnu pro skot a při manipulaci s balíky. V době naší návštěvy jsme pana Stančíka zastihli právě při nakládce balíků. Na traktor naloží obvykle tři balíky - dva na čelní nakladač s hroty na balíky a třetí balík na přepravní vidle v zadním tříbodovém závěsu traktoru.

Vlevo obchodní zástupce STROM PRAHA, a.s. Vít Žaitlik, Dis.
Vpravo majitel traktoru 6125M p. Stančík.
Balíky lze naložit na čelní nakladač i na přepravní vidle, které jsou
nasazené v zadním tříbodovém závěsu.

VÝBAVA

Traktor John Deere 6125M má výkon 125 koní, motor je čtyřválcový o objemu 4,5 litru, má turbodmychadlo s variabilní geometrií otáček a vstřikování paliva zajišťuje Common Rail. Traktor má přední nápravu odpruženou se samosvorným uzávěrem, tři hydraulické okruhy a převodovku AutoQuad 24/24. Samozřejmostí pro řadu 6M je komfortní kabina, odpružená sedačka, třírychlostní vývodový hřídel a více než dostatečné osvětlení. Čelní nakladač H340 má maximální zdvihací výšku v oku výložníku 4,1m , zdvihací síla v maximální výšce je 1 900 kg. Paralelogram je mechanický. 

Tímto děkujeme panu Stančíkovi za důvěru při nákupu strojů a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ