Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Údržba obce Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou je malebná obec v okrese Šumperk s krásně zrekonstruovaným zámkem a množstvím turisticky atraktivních cílů. O údržbu obce i zámku se stará flotila žlutozelené techniky John Deere s příslušenstvím, které dodalo naše středisko Helvíkovice. Traktor 6230 na silničních pneumatikách, komunální traktor 3520 a zahradní traktor X300R využívá obec po celý rok.

Obec v údolí Desné se nachází u CHKO Jeseníky a nabízí celoroční vyžití - přímo v obci je krásný zámek, nedaleko se nachází vodní elektrárna Dlouhé Stráně, v okolí je spoustu cyklo i pěších tras, skiareálů a památek. Je proto častým cílem turistů a tak musí být prostředí obce co nejlépe udržované. Zastupitelstvo obce má při výběru techniky určené k údržbě zelených ploch, cest i okolí zámku jasno - jednoznačně John Deere. 

Ve svém strojovém parku má obecní úřad k dispozici tři stroje ze stáje John Deere - traktor 6230 na silničních pneumatikách Nokian, komunální traktor 3520 s čelním nakladačem 300CX a sběracím košem Matev a zahradní traktor X300R. Ke strojům je bohaté příslušenství pro zimní i letní období a všechny tyto stroje dodalo naše středisko Helvíkovice prostřednictvím obchodního zástupce Lukáše Václavka, který se specializuje na zahradní a komunální techniku.

Velice nás těší projevená důvěra ze strany zastupitelů a i nadále se budeme snažit v rámci spolupráce co nejvíce napomáhat ke krásnému prostředí obce.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ