Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Únorová předání traktorů řady 6M a 6R

Na našem středisku Habry jsme během února 2018 předali hned tři nové traktory John Deere z řady 6M a 6R. Jednalo se o modely 6155M, 6195R a 6215R. Dva z traktorů putují do středních Čech, jeden z nich na Vysočinu. Na fotografie z předání se můžete podívat do naší galerie.

ŘADY 6M A 6R

Modely traktorů z řad 6M a 6R se řadí mezi nejprodávanější traktory z portfolia John Deere. Mková řada nabízí modely od 110 do 195 koní jmenovitého výkonu, a to ve čtyřválcových a šestiválcových motorech. Jedná se o univerzální traktory pro každou práci s osvědčenou rámovou konstrukcí, přední odpruženou nápravou, odpruženou kabinou, širokým výběrem převodovek a se spoustu možností další výbavy na přání. Rková řada pak zahrnuje modely s výkony od 110 až do 250 koní jmenovitého výkonu, motory jsou rovněž čtyřválcové a šestiválcové. Tato řada nabízí skvělou výkonovou měrnou hmotnost, prémiové technologie automatizace a navádění, výjimečně komfortní kabinu s novým ovládáním z opěrky CommandArm a širokou škálu možností v oblasti výbavy.

Fotografie z předání traktoru 6155M pro podnik ZEAS Oskořínek, a.s.

TŘI TRAKTORY BĚHEM ÚNORA

Na našem středisku Habry proběhlo v rámci února 2018 předání hned tří traktorů z těch řad, a to prostřednictvím našeho prodejce Ing. Tomáše Marka. První, nejmenší model 6155M si převzal podnik ZEAS Oskořínek, a.s. Traktor má šestiválcový motor o objemu 6,8 litrů a výkonu 155 koní. Převodovka je nová CommandQuad Plus Eco s řazením 20ti stupňů vpřed i vzad a s maximální rychlostí 40 km/hod. Výbava traktoru zahrnuje mimo jiné kompletní AutoTrac včetně nového příjímače StarFire 6000, skvělé pracovní osvětelní či čelní hydrauliku a vývodovou hřídel. Nasazení 6155M bude spočívat především při sečení píce a v dopravě. Druhý model 6195R si převzala Zemědělská společnost Horní Krupá, a.s., která zvolila traktor s výkonem 195 koní a převodovkou DirectDrive s 24/24 stupni. Prémiovou výbavu s komfortní kabinou, kompletním pracovním osvětlením a skvělým odpružením doplňuje rovněž čelní hydraulika. Traktor najde uplatnění především v dopravě, v agregaci s žacím strojem či na lehčí polní práce. Třetí traktor 6215R zakoupila Farma Bobnice s.r.o. Tento model disponuje 215 koňmi, je vybaven převodovkou DirectDrive a poskytuje maximální výkon i komfort. V rámci prémiové výbavy na farmě využijí kompletní AutoTrac s novým StarFire 6000 či výkonnou hydrauliku.

PODĚKOVÁNÍ

Tímto děkujeme novým majitelům traktorů John Deere 6M a 6R za projevenou důvěru při nákupu a přejeme mnoho úspěšně a bezproblémově odvedené práce.

Ing. Iva Vančurová, marketingový koordinátor - Region Východ