Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vydařený polní den BEDNAR FMT 2015

Dnes se na pozemcích ZS Sloveč, a.s. u Městce Králové konal polní den BEDNAR FMT, který i letos přilákal velkou spoustu zemědělců a příznivců techniky ze všech koutů České republiky i ze zahraničí. Počasí bylo velice příznivé a tak návštěvníkům nic nebránilo prohlédnout si stroje Bednar, traktory a další techniku ze stáje John Deere a užít si pestrý doprovodný program.

PŘEDSTAVENÍ STROJŮ  A DOPROVODNÉ PŘEDNÁŠKY

Program akce odstartoval kolem deváté hodiny ranní. Úvodního slova se ujal JUDr. Ing. Ladislav Bednář, který krátce pohovořil o firmě Bednar. Návštěvníky přivítal i Ing. Jiří Sopoušek za firmu STROM PRAHA a.s. a Ing. Jiří Sobota, ředitel spolupořadatele ZS Sloveč, a.s. Na podium dále vystoupili zástupci firmy DuPont a ČZU. Po desáté hodině vjelo před hlavní pódium několik souprav strojů Bednar a traktorů John Deere, které okomentoval Ing. David Ryčl a Ing. Pavel Fiala. Byly představeny novinky i stálice ze sortimentu strojů na zpracování půdy, hnojení i mulčování, z traktorů pak například nové modely z řady 6R a 6MC. Dalším bodem programu bylo rovněž promítání filmu o hlubokém zpracování půdy a přednáška o půdních strukturách v závislosti na zvolených operacích zpracování půdy, kterou připravil Dr. Ing. Milan Sáňka.

 

Úvodního slova se ujal JUDr. Ing. Ladislav Bednář, návštěvníky

přivítal i Ing. Jiří Sopoušek a Ing. Jiří Sobota

Pedologický odborník Dr. Ing. Milan Sáňka z ČZU hovořil o 

půdních strukturách v závislosti na technologii zpracování.

JEDENÁCT SOUPRAV V AKCI

Stejně jako minulé roky, i letos se stroje předvedly v akci. Do pole vjelo celkem jedenáct souprav - brány, diskové i radličkové podmítače, kompaktor, dlátový pluh, secí stroj, cambridge válce i meziřádkový kypřič - plečka. Všechny stroje byly v agregaci s traktory John Deere a to jak na kolech, tak i na pásech. Předvádění si nenechala ujít většina návštěvníků a to i přes velmi horké počasí a prudké slunce. Po ukázce poslední ze souprav následovalo losování tomboly a individuální setkání se zákazníky. Po celou dobu programu si zájemci mohli prohlédnout posklizňové linky, projet se na terénních Gatorech a nechybělo samozřejmě ani občerstvení.

   
 Předváděno bylo celkem jedenáct souprav.  Všechny stroje byly v agregaci s traktory John Deere.

Tímto děkujeme všem návštěvníkům, pořadatelům i partnerům a těšíme se na další setkání.

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ