Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výstava historické techniky Pradědečkův traktor

O víkendu se konala tradiční výstava (nejen) historické zemědělské techniky v NZM Čáslav, která zahrnuje předvádění často i velmi starých strojů v chodu. My jsme ani letos nemohli chybět a na výstavní ploše jsme připravili výstavu moderní zahraní techniky. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout traktory John Deere z let dávno minulých i novou, právě vyrobenou techniku.

TŘI JOHN DEERY V AKCI

Výstava pradědečkův traktor každý rok přiláká spoustu návštěvníků z řad odborné i laické veřejnosti a ani letos tomu nebylo jinak. Již od rána byly prostory čáslavského Muzea zemědělské techniky, které je pobočkou Národního zemědělského muzea, plné lidí. K vidění byly historické traktory, sklízecí mlátičky, parní stroje i stabilní motory českých i světových značek. Věštinu strojů předvedli zaměstnanci muzea nebo jejich majitelé přímo před diváky v chodu a nechyběl ani odborný komentář. Na ploše se tak ukázal například traktor John Deere 5020, který patří se svými 130 koňmi mezi nejsilnější exponáty muzea a na jehož zprovoznění se podílela i naše firma. Další žlutozelené traktory, krásně zrestaurované modely A a B ze třicátých let, se předvedly v páru. O jejich bezchybný stav a vzhled se postarala firma Daňhel Agro, a s., které oba stroje patří.

Model 5020, který se vyráběl v letech 1966 - 1972, patří se
svými 130 koňmi mezi nejsilnější exponáty muzea.
Modely A a B z třicátých let patří firmě  DAŇHEL AGRO, a.s., která
je krásně zrestaurovala.

K VIDĚNÍ I MODERNÍ ZAHRADNÍ TECHNIKA

Náš stánek mohli návštěvníci najít na tradičním místě u hlavní brány, kde jsme připravili výstavu moderní zahradní techniky John Deere a to od ručních sekaček až po profesionální zahradní traktor. Pro naše zákazníky jsme měli postavený stan a přichystané občerstvení. Tímto děkujeme organizátorům za skvělou přípravu akce a návštěvníkům za návštěvu. Těšíme se na další setkání!

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ