Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výstava techniky na akci Naše pole 2015

Tento týden se nedaleko Chrudimi u obce Nabočany konala velká zemědělská výstava pod názvem Naše pole, kterou každoročně pořádá vydavatelství Profi Press s.r.o. Naše středisko Nový Dvůr a firma Bednar FMT zde připravili výstavu techniky i stroje pro praktické ukázky, a to se zaměřením na pásové zpracování půdy, které bylo tématem letošního ročníku.

PESTRÁ EXPOZICE

Akce se konala 9. a 10. června na pozemcích u obce Nabočany, kde probíhala zároveň celostátní přehlídka polních pokusů a odrůd zemědělských plodin, ukázka ochrany a výživy rostlin a výstava zemědělské techniky. Naše středisko Nový Dvůr a český výrobce techniky Bednar FMT, jejichž výstavní plochy spolu sousedily, připravili pro návštěvníky pestrou výstavu zemědělské, zahradní i komunální techniky. K vidění tak byly stroje na zpracování půdy a setí, traktory zemědělské i zahradní, komunální technika, lisy, manipulátory a nechyběla ani sklízecí mlátička. Pro praktické ukázky, které byly tento rok zaměřené na pásové zpracování půdy, jsme zároveň připravili soupravy traktorů John Deere s řádkovým kypřičem a secími stroji.

 
Expozice Bednar FMT se stroji na zpracování půdy a setí.  Na naší výstavní ploše vévodila značka John Deere. 

VELKÁ NÁVŠTĚVNOST

Každoročně si akci Naše pole nenechá ujít spoustu zemědělců a fanoušků z celé České republiky a zahraničí. I na letošním ročníku, který byl již třináctý, byla opravdu velká návštěvnost. Účast nenarušilo ani poměrně nevlídné počasí, které panovalo především první den. Tímto děkujeme návštěvníkům, organizátorům, obchodním partnerům i kolegům za skvělý průběh akce.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - Region Východ