Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zimní seminář Bednar FMT v Žehuni

V pátek 19.2.2016 se v hotelu Na Farmě u Žehuně konal zimní seminář společnosti Bednar FMT zaměřený na agrotechniku pěstování základních plodin, na kterém vystoupili i pozvaní odborníci. Zúčasnili se jej zákazníci z našeho regionu Východ a dorazili i zákazníci z Královehradeckého kraje, kteří spadají pod region Sever.

ODBORNÝ PROGRAM

Seminář začal v půl desáté příjezdem hostů a bohatou snídaní, poté již mohl začít odborný program, který zahájil ředitel obchodu pro ČR Ing. David Ryčl spolu s oblastními zástupci Michalem Jurníčkem, DiS. a Ondřejem Koníčkem. Po úvodním slově předstoupil před zemědělce ředitel společnosti pan JUDr. Ing. Ladislav Bednář, který představil společnost, její cíle i výrobní program. Poté již následovaly přednášky pozvaných nezávislých odborníků a to pana prof. Ing Josefa Pulkrábka, CSc. a Ing. Tomáše Javora, Dis., kteří se zaměřili na vyhodnocení vlivu hlubokého zpracování půdy s variantou zásobního hnojení u plodin jako je cukrová řepa, řepka a kukuřice. 

Program zahájil ředitel obchodu pro ČR Ing. David Ryčl (vlevo)
spolus oblastními zástupci Ondřejem Koníčkem a Michalem
Jurníčkem, DiS.
Odborného semináře se zúčastnili zákazníci z našeho
regionu Východ a dorazili i zákazníci z Královehradeckého
kraje.

PODĚKOVÁNÍ

V rámci programu jsme naše hosty samozřejmě pozvali na oběd a připravena byla i anketní soutěž, jejíž výherci byli na závěr dne ohodnoceni. Před hotelem, kde se akce konala, jsme také vystavili traktor John Deere 7250R s Terralandem TN 3000. Tímto děkujeme společnosti Bednar FMT za uspořádání a organizaci takto povedené akce, pozvaným odborníkům za přínosné přednášky a především našim zákazníkům za účast. Těšíme se na další setkání.

Ing. Iva Havlová, marketingový koordinátor - region Východ